Olympiakos – PAS 3:2

olympiakos_pireusOlympiakos Pireus wygrał 3:2 z PAS Giannina w 16. kolejce greckiej Super League.

W 8. minucie Brana Ilić zwiódł Leandro Salno i uderzył w krótki róg, jednak Roberto wyczuł intencje Serba. W 11. minucie Ilić wpadł w pole karne, jego pierwszy strzał Roberto wybronił, ale piłka wróciła do napastnika PAS, który skierował ją do siatki. W 15. minucie Javier Saviola wykorzystał potknięcie rywala i uderzył w róg bramki, ale piłka prześlizgnęła się obok słupka. W 21. minucie nacierający coraz mocniej Olympiakos doprowadził do remisu. Piłkę z prawej strony zagrał Vladimir Weiss, ta odbita przez Markosa Vellidisa trafiła ostatecznie do Savioli, który po rękach golkipera trafił do siatki. W 31. minucie „Ajaks Epiru” znów miał świetną okazję. Najpierw strzał Cristiana Cháveza wybronił Roberto, piłka jednak trafiła do Ilicia, który nie trafił w bramkę. W 44. minucie z rzutu wolnego strzelił Andreas Samaris, ale Vellidis efektowną paradą wybił piłkę.

W 49. minucie Simo Rouboulakou zahaczył w polu karnym Leandro Salino, za co sędzia podyktował „11”. Do piłki podszedł Paulo Machado i trafił w róg bramki. W 57. minucie po ziemi uderzył Weiss, ale Vellidis pewnie przyblokował piłkę. W 69. minucie Michel Olaitan trafił w poprzeczkę. Chwilę później Rouboulakou drugi raz w polu karnym zatrzymał niezgodnie z przepisami, tym razem Olaitana, sędzia wskazał na wapno i wyrzucił młodego defensora z boiska. „11” pewnie wykorzystał Joel Campbell. W 87. minucie Tasos Kritikos wykorzystał błąd w ustawieniu defensywy, wpadł w pole karne, minął golkipera i trafił do pustej bramki.


OLYMPIAKOS PIREUS – PAS GIANNINA 3:2 (1:1)
0:1 Brana Ilić 11′
1:1 Javier Saviola 21′
2:1 Paulo Machado 51′(k)
3:1 Joel Campbell 70′(k)
3:2 Tasos Kritikos 87′

ż.k. Simo Rouboulakou, Stavros Tsoukalas
cz.k. Simo Rouboulakou 69′

Olympiakos
Roberto, Anastasios Papazoglou, Andreas Samaris, Kostas Manolas, Gaëtan Bong, Leandro Salino, Paulo Machado, Alejandro Domínguez (46′ Dimitris Siovas), Vladimir Weiss (70′ David Fuster), Javier Saviola (75′ Marko Scepović), Michael Olaitan

PAS
Markos Vellidis, Giorgos Dasios, Themistoklis Tzimopoulos, Michalis Avgenikou (51′ Tasos Kritikos), Simo Rouboulakou, Andraž Struna, Dimitris Kolovetsios, Cristian Chávez (65′ Charlton Vicento), Stavros Tsoukalas, Emiljano Vila, Brana Ilić (83′ Theodoris Berios)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4083 dni!