Panaitolikos – Platanias 3:0

panaitolikos_aPanaitolikso Agrinio rozgromił w środowym meczu 16. kolejki Super League AO Platanias 3:0.

Zarówno Panaitolikos jak i Platanias w pierwszej połowie skupiły się bardziej na tym żeby nie stracić, bo akcji ofensywny było jak na lekarstwo. Gospodarze pierwszą mieli w 27. minucie, kiedy to z rzutu wolnego piłkę wstrzelił Rodrigo Galo, wyszedł do niej Milan Bojović, ale piłka po jego uderzeniu głową trafiła w poprzeczkę. W 40. minucie gdy wydawało się, że gol w tej części nie padnie do siatki Plataniasu z blisko 35 metrów trafił Giorgos Theodoridis. Goście z Krety najlepsza okazję mieli w 43. minucie, ale minimalnie chybił uderzając piłkę głową David Torres.

W 60. minucie lewą stroną poszedł Galo po czym zagrał piłkę wzdłuż bramki, gdzie formalności dopełnił Bojović. W 66. minucie fenomenalną indywidualną akcję zakończył golem Henri Camara i gospodarze ze spokojem mogli oczekiwać ostatniego gwizdka. W 83. minucie rzut karny sprokurował Christos Intzidis, ale okazji na czwartego gola dla gospodarzy nie wykorzystał Bojović, którego strzał wybronił Antonis Giorgallidis.


PANAITOLIKOS AGRINIO – AO PLATANIAS 3:0 (1:0)
1:0 Giorgos Theodoridis 40′
2:0 Milan Bojović 60′
3:0 Henri Camara 66′

ż.k. Juan Aguilera, Abdul Aziz Tetteh, Christos Intzidis

Panaitolikos
Rafael Bracalli, Vasilis Golias, Georgios Kousas, Paschalis Melissas, Fernando Godoy, Júnior, Rodrigo Galo, Michalis Bakakis (78′ Stefanos Papoutsogiannopoulos), Giorgos Theodoridis (87′ Giannis Passas), Milan Bojović, Henri Camara (81′ Antonis Mygas)

Platanias
Antonis Giorgallidis, Alkis Dimitris, Vasco Fernandes, Vasco Faísca, Christos Intzidis, Juan Aguilera, Manolis Siopis (46′ Fanouris Goundoulakis), Abdul Aziz Tetteh, Nikola Beljić, David Torres, Aleksandar Katai (70′ Herron Berrian)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!