Platanias – Panionios 1:0

plataniasAO Platanias pokonał 1:0 Panionios GSS w meczu 17. kolejki greckiej Super League.

W pierwszej połowie Platanias był bardziej zgrany pod bramką rywala, ale klarownej sytuacji właściwie nie miał. Panionios atakował rzadziej, ale te ataki wyglądały na groźniejsze. W 15. minucie z kornera piłkę dośrodkował Dimitris Kolovos, wyszedł do niej Christos Aravidis, ale uderzył głową obok słupka. W 21. minucie Manolis Zacharakis prawdopodobnie chciał wstrzelić piłkę pod bramkę, ale wyszedł mu strzał, który z trudem wybronił Antonis Giorgallidis.

Początek drugiej odsłony to znów aktywniejsza gra gospodarzy, ale próby Manolisa Siopisa i Aleksandara Kataia nie był najtrudniejszym wyzwaniem dla bramkarza Panioniosu. W 58. minucie strzał Juana Aguilery pewnie wybronił Giannis Anestis. W 65. minucie gospodarze w końcu przełamali bezbramkowy wynik. Nikola Beljić zagrał piłkę w polu karnym do Abdula Aziza Tetteha, który mimo wysiłków Anestisa zdołał skierować piłkę do siatki. W 88. minucie Panionios miał świetną okazje, by wyrównać wynik, ale w Kolovos trafił w słupek, a dobitkę Andreasa Lasnika wybronił Giorgallidis.


AO PLATANIAS – PANIONIOS GSS 1:0 (0:0)
1:0 Abdul Aziz Tetteh 65′

ż.k. Manolis Siopis, Vasco Faísca – Vasilis Labropoulos, Christos Aravidis, Vasilis Bouzas

Platanias
Antonis Giorgallidis, Vasco Faísca, Alkis Dimitris, Vasco Fernandes, Christos Intzidis, Juan Aguilera, Abdul Aziz Tetteh, Nikola Beljić (89′ Emidio Rafael), Fanouris Goundoulakis (34′ Manolis Siopis), David Torres, Aleksandar Katai (83′ Herron Berrian)

Panionios
Giannis Anestis, Vasilis Labropoulos, Tasos Avlonitis, Manolis Zacharakis, Nikos Pantidos, Amiris Kurdi, Pavlos Mitropoulos (62′ Kostas Panagiotoudis), Markos Dounis (83′ Andras Lasnik), Leonidas Kampantais, Dimitris Kolovos, Christos Aravidis (73′ Vasilis Bouzas)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!