PAS – Aris 2:1

pas_gianninaPAS Giannina w ostatnim meczu 17. kolejki greckiej Super League pokonał Arise Saloniki 2:1.

Najbardziej emocjonującym elementem pierwszej połowy tego pojedynku był „konflikt” Giorgosa Dasiosa z piłkarzami Arisa, za który on i zupełnie nie słusznie Andreas Tataos w 44. minucie opuścili murawę z czerwoną kartką.

W drugiej odsłonie był już dużo ciekawiej. Najpierw w 50. minucie piłkę ręką zatrzymał w polu karnym Giannis Papadopoulos, a to oznaczało „11” dla gospodarzy. Okazji na prowadzenie nie zmarnował Tomas De Vincenti, który z 11 metrów pewnie pokonał Sokratisa Dioudisa. Jednak prowadzenie „Ajaksu Epiru” nie było długie, bowiem już w 56. minucie Michalisa Manias ładnym uderzeniem zaskoczył Markosa Vellidisa i znów był remis. W 60. minucie głową Dioudisa próbował zaskoczyć Emiljano Vila, ale golkiper Arisa dość pewnie wybronił ten strzał. W 73. minucie gospodarze wywalczyli rzut wolny, z którego piłkę wstrzelił De Vincenti, a głową do siatki gości trafił Andi Lila. W 79. minucie Dioudis wybronił groźne uderzenie De Vincentiego.


PAS GIANNINA – ARIS SALONIKI 2:1 (0:0)
1:0 Tomas De Vincenti 51′(k)
1:1 Michalis Manias 56′
2:1 Andi Lila 73′

ż.k. Tomas De Vincenti – David Aganzo, Michalis Manias, Giannis Papadopoulos, Andreas Iraklis
cz.k. Giorgos Dasios 44′ – Andreas Tatos 44′

PAS
Markos Vellidis, Andi Lila, Dimitris Kolovetsios, Themistoklis Tzimopoulos, Giorgos Dasios, Andraž Struna (46′ Alexis Michail), Stavros Tsoukalas, Emiljano Vila, Tomas De Vincenti, Brana Ilić (90’+2′ Tasos Kritikos), Nikos Korovesis (78′ Theodoris Berios)

Aris
Sokratis Dioudis, Michalis Kyrgias, Vasilis Karagounis (86′ Ilias Stavropoulos), Charalabos Oikonomopoulos, Giannis Papadopoulos (80′ Alexandros Karagiannis), Giorgos Margaritis, Andreas Iraklis, Nikos Tsoumanis (90’+4′ Nikos Angeloudis), Andreas Tatos, David Aganzo, Michalis Manias

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!