Agrotikos Asteras – AEK pd 2:0

agrotikosAEK Ateny przegrał w meczu ćwierćfinałowym Kypello Gamma Ethniki po dogrywce z Agrotikos Asteras 0:2 i tym samym nie awansował do półfinału tych rozgrywek.

Nie był to dobry mecz w wykonaniu AEK-u. Podopieczni Traianosa Dellasa w 90 regulaminowych minutach tego pojedynku nie mieli praktycznie żadnej klarownej okazji na zdobycie bramki. Dużo więcej pokazali rywale, jednak i oni nie potrafili wykorzystać szans jakie sobie stwarzali.

W dogrywce było nieco lepiej, gra AEK-u była składniejsza, ale to Agrotikos był skuteczniejszy i pewniejszy siebie. W 106. minucie, czyli chwilę po wznowieniu drugiej części dogrywki Fotisa Karagolidisa pokonał Pantelis Krystallis. Niespełna trzy minuty później podwyższył Georgios Lazaridis. Po tej bramce czerwoną kartkę ujrzał Nikos Georgeas i było już pewne, że „żółto-czarni” nie awansują..

Jeszcze przed meczem doszło w Salonikach to „spotkania” kilkudziesięciu kibiców, ale po kilkunastu minutach wymiany argumentów, jeszcze przed przybyciem policji fanatycy rozeszli się.

AEK
Fotis Karagolidis, Nikos Georgeas, Stavros Petavrakis, Bruno Cirillo, Vasilis Rovas, Dimitris Anakoglou, Miguel Cordero, Ivan Brecević, D’Acol (46′ Nikos Argyriou), Vangelis Platellas, Dimitris Grontis (80′ Vasilis Tsevas)

4 opinie na “Agrotikos Asteras – AEK pd 2:0

Widzę, że „odświeżono” herb gospodarzom.

Pewnie po ostatnich problemach, chcą odświeżyć „markę” 😉

Inspiracje czerpane od Athleticu Bilbao. Jakby jeszcze zaadoptowali ich styl gry sprzed dwóch sezonów to awans byłby w kieszeni 🙂

Faktycznie nie skojarzyłem tego. Teraz też im nieźle idzie i awans jest całkiem realny, nawet bez stylu gry ekipy z Bilbao 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4086 dni!