Przed meczem PAS – Asteras

super leagueW pierwszym meczu 18. kolejki Super League PAS Giannina zagra z Asterasem Tripolis.

Obie ekipy dzielą w ligowej tabeli zaledwie trzy punkty. Celem obu jest awans do baraży, które zagwarantują walkę o europejskie puchary. W pierwszym meczu padł wynik 3:3 i za każdym razem Asteras musiał gonić wynik. Na „Zosimades” może być o te punkty jeszcze trudniej, gdyż PAS u siebie gra bardzo pewnie i choć w tym sezonie dwukrotnie przegrał, to jednak w pozostałych meczach schodził z kompletem punktów. Arkadyjczycy mimo lepszego bezpośredniego bilansu z „Ajaksem Epiru” faworytem meczu nie są, bowiem na wyjazdach zdobyli zaledwie siedem punktów, wygrywając przy tym tylko jeden mecz.

PAS Giannina (7 m – 23 pkt) – Asteras Tripolis (5 m – 26 pkt) – 14:00

PAS (Sakis Tsiolis)
Markos Vellidis, Giorgos Abaris, Alexis Michail, Theodoris Berios, Apostolos Skondras, Simos Rouboulakou, Dimitris Kolovetsios, Stavros Tsoukalas, Michalis Avgenikou, Andi Lila, Emiljano Vila, Tasos Kritikos, Nikos Korovesis, Brana Ilić, Evripidis Giakos, Noe Acosta, Dimitris Sotiriou, Andraz Struna, Franck Songo’o, Leonidas Kyvelidis

kadrowe ubytki: Giorgos Dasios, Charlton Vicento, Themistoklis Tzimopoulos

Asteras (Staikos Vergetis)
Giorgos Bantis, Savvas Tsabouris, Giannis Kontoes, Giannis Zaradoukas, Dorin Goian, Juan Munafo Horta, Giorgos Zisopoulos, Fernando Usero, Sebastian Setti, Juan Pablo Caffa, Pablo De Blsais, Jeronimo Barrales, Tasos Bakasetas, Mauricio Carrasco, Juanma, Pol Hurtado, Dani Hernandez, Guirane N’Daw

kadrowe ubytki: Giorgos Georgakopoulos, Braian Lluy, Ximo Navarro, Sebastian Grazzini

bezpośrednie ligowe pojedynki w ostatnich latach
Asteras Tripolis – PAS Giannina 3:3
PAS Giannina – Asteras Tripolis 1:2
Asteras Tripolis – PAS Giannina 2:0
Asteras Tripolis – PAS Giannina 2:1

bilans bezpośrednich meczów (Alpha Ethniki+PO): 3-1-5

ligowa forma w ostatnim miesiącu
PAS: 3-0-3-0
Asteras: 1-1-3-0

2 opinie na “Przed meczem PAS – Asteras

To spotkanie to przede wszystkim mecz ważny dla trenera PAS. Tsiolis był w Asterasie przez prawie 2 lata, na pewno będzie to szczególna rywalizacja dla tego szkoleniowca – przez ten pryzmat patrzę na ten mecz.

Ja myślę, że większe emocje towarzyszyć będą Vergetiosowi, który był asystentem Tsiolisa i teraz będzie chciał mu pokazać na co go stać.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!