Apollon – PAS 4:0

apollon_smyrniApollon Smyrnis rozbił w meczu 19. kolejki greckiej Super League PAS Giannina 4:0.

W 18. minucie Christos Mingas mógł mówić o pechu, bo piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę. W 37. minucie ładny strzał Emiljano Vili pewnie wybronił Alexandros Tzorvas. W 40. minucie Mikael Dahlberg przyjął piłkę po akcji Panagiotisa Korbosa i Paolo Farinoli, ale strzelił lekko i golkiper „Ajaksu Epiru” nie miał problemu z wyłapaniem futbolówki. W 43. minucie Noe Acosta zagrał piłkę z lewej strony, wyszedł do niej Brana Ilić, ale uderzył głową obok bramki. W doliczonym czasie gry Apollon zdobył gola do szatni. Christos Mingas tym razem wykorzystał swoją okazję i mimo interwencji Themistoklis Tzimopoulos zdołał trafić do siatki PAS.

Niespełna cztery minuty po wznowieniu meczu w drugiej odsłonie centrę z prawej strony Farinoli, precyzyjnie wykończył głową Mikael Dahlberg i „Lekka Brygada” z nadzieja mogła spoglądać w przyszłość. W 60. minucie było już po meczu. Piłkę zagraną przez Hegona, po raz drugi skierował do bramki gości Mingas. Dziesięć minut później efektowną indywidualną akcję golem zakończył Farinola.


APOLLON SMYRNIS – PAS GIANNINA 4:0 (1:0)
1:0 Christos Mingas 45’+2′
2:0 Mikael Dahlberg 49′
3:0 Christos Mingas 60′
4:0 Paolo Farinola 70′

ż.k. Themistoklis Tzimopoulos

Apollon
Alexandros Tzorvas, Leonidas Argyropoulos, Giorgos Delizisis, Thanasis Panteliadis, Leandro Alvarez, Petros Kanakoudis, Panagiotis Korbos (53′ Hegon), Anastasios Tsokanis (90′ Lee Cook), Christos Mingas, Paolo Farinola, Mikael Dahlberg

PAS
Giorgos Abaris, Giorgos Dasios, Themistoklis Tzimopoulos, Dimitris Kolovetsios, Alexis Michail, Andraž Struna (46′ Franck Songo’o), Emiljano Vila, Stavros Tsoukalas (80′ Leonidas Kyvelidis), Noé Acosta, Brana Ilić, Nikos Korovesis (63′ Theodoris Berios)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4086 dni!