Olympiakos – Levadiakos 2:0

olympiakos_pireusOlympiakos Pireus w sobotnim pojedynku 20. kolejki Super League pokonał Levadiakos 2:0.

W 7. minucie Olympiakos stworzył sobie doskonałą sytuację, którą po błędach defensywy Levadiakosu wykończył strzałem po ziemi Vladimir Weiss, ale futbolówka przeturlała się obok pustej bramki. W 15. minucie na bramkę gości uderzył Kostas Mitroglou, jednak Sebastian Przyrowski bez problemu zablokował strzał najlepszego snajpera sezonu. Olympiakos niby miał przewagę w posiadaniu piłki, ale pod bramką Levadiakosu był zupełnie bezradny. W 38. minucie Rogerio mógł upokorzyć gospodarzy, ale będąc praktycznie w sytuacji sam na sam fatalnie przestrzelił. W 45. minucie Mitroglou wyskoczył do piłki zagranej z prawej strony przez Tasosa Papazoglou, ale uderzył głową tuż nad poprzeczką.

Michel dokonał dwóch zmian i to okazało się kluczem do skuteczniejszej gry. W 54. minucie piłkę w polu karnym przyjął Javier Saviola, Argentyńczyk wyłożył ją do Davida Fustera, a ten przypadkowo podał do Michaela Olaitana, który zdecydowanym strzałem trafił w róg bramki. W 59. minucie z ostrego kata strzelił Saviola, ale Przyrowski pewnie chwycił piłkę. W 67. minucie z pierwszej piłki z ostrego kąta uderzył Fuster, ale polski golkiper pewnie przyblokował futbolówkę. W 76. minucie Olaitan miał przed sobą tylko Przyrowskiego, ale uderzył nad bramką. W 82. minucie Jose Holebas wykorzystał błąd defensywy i mocnym strzałem w górny róg bramki podwyższył wynik meczu.


OLYMPIAKOS PIREUS – LEVADIAKOS 2:0 (0:0)
1:0 Michael Olaitan 54′
2:0 Jose Holebas 82′

ż.k. Avraam Papadopoulos – Olivier Kapo, Ilias Kotsios, VAngelis Mantzios, Thanasis Moulopoulos
cz.k. Vangelis Mantzios 87′

Olympiakos
Roberto, Jose Holebas, Avraam Papadopoulos, Kostas Manolas, Giannis Maniatis, Anastasios Papazoglou, Joel Campbell, Andreas Samaris, Vladimir Weiss (46′ David Fuster), Javier Saviola (73′ Alejandro Dominguez), Kostas Mitroglou (46′ Michael Olaitan)

Levadiakos
Sebastian Przyrowski, Thanasis Moulopoulos, Ilias Kotsios, Ilias Charalabous, Christos Intzidis, Olivier Kapo (66′ Manolis Nikolakakis), Giorgos Georgiou, Emmanuel Kone (66′ Antonis Magas), Pedro Sass Petrazzi (85′ NIkos Skebis), Rogério, Vangelis Mantzios

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!