Przed meczem Ergotelis – Skoda

super leagueErgotelis Heraklion zagra ze Skodą Xanthi w 20. kolejce greckiej Super League.

Obie ekipy nie mogą początku 2014 roku uznać za udany, bowiem obie przegrały swoje mecze. Skoda ogólnie złapała jakiś kryzys, bo od trzech meczów nie wywalczyła nawet punktu, a w meczu wyjazdowym uczyniła to na początku grudnia!!. Ergotelis jest w trakcie zmian na ławce trenerskiej, co jest efektem ośmiu z rzędu meczów bez zwycięstwa. Beniaminek z Krety potrzebuje wewnętrznego wstrząsu. Bilans bezpośrednich meczów jest wyrównany, sytuacja obu zespołów jest podobna, zatem i remis wydaje się prawdopodobny, ale być może to czas przełomu dla którejś z drużyn..

Ergotelis Heraklion (13 m – 20 pkt) – Skoda Xanthi (8 m – 24 pkt) – 16:15

Ergotelis (-)
Grigoris Athanasiou, Zacharias Kavousakis, Manolis Tzanakakis, Vasilis Rentzas, Borislav Jovanović, Giorgos Sarris, Chrysovalantis Kozoronis, Andreas Bouchalakis, Horacio Cardozo, Ziguy Badibanga, Angelos Chanti, Giannis Domatas, Leonardo Koutris, Ilias Anastasakos, Diego Romano, Dimitris Diamantakos, Maris Verpakovskis, Álvaro Mejía

kadrowe ubytki: Minas Pitsos, Bruno Chalkiadakis

Skoda (Reiner Maurer)
Chema, Dimitris Kyriakidis, Spyros Vallas, Dimitris Goutas, Dimos Baxevanidis, Manolis Bertos, Julian De Guzman, Theodoros Vasilakakis, Petros Mantalos, Panagiotis Triadis, Carlos Calvo, Esteban Solari, Antonis Ranos, Karim Soltani, Kostas Tsamouris, Ruben Suarez, Josemi, Pablo Garcia

kadrowe ubytki: Paito, Kostas Fliskas, Serge Die, Nicolas Marin

bezpośrednie ligowe pojedynki w ostatnich latach
Skoda Xanthi – Ergotelis Heraklion 0:0
Skoda Xanthi – Ergotelis Heraklion 4:2
Ergotelis Heraklion – Skoda Xanthi 1:2

bilans bezpośrednich meczów (Alpha Ethniki+PO): 6-3-6

ligowa forma w ostatnim miesiącu
Ergotelis: 0-0-1-1
Skoda: 0-0-0-3

2 opinie na “Przed meczem Ergotelis – Skoda

nie tak dawno mieliśmy spotkanie Tsiolisa z byłym pracodawcą, teraz Ouzounidis zagra przeciw swej dawnej ekipie. Zobaczymy czy efekt nowej miotły zadziała na Pankritio.

Ouzounidis ma zacząć prace od przyszłego tygodnia. W meczu ze Skodą drużynę ma poprowadzić duet trenerów, ale nie mogłem się doszukać jaki..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!