PAS – AELK 1:2

ael_kallonisPAS Giannina przegrał 1:2 z AEL Kallonis w meczu 20. kolejki greckiej Super League.

W 10. minucie Giorgos Dasios zagrał piłkę z prawej strony, Brana Ilić strzelił na bramkę, ale Andrew Hogg zdołał odbić futbolówkę, ale ta trafiła na nogę Noe Acosty, który otworzył wynik meczu. W 19. minucie Marcelo Goianira wpadł w pole karne, ale piła po jego strzale uderzyła w poprzeczkę. W 23. minucie potężne uderzenie Acosty z trudem wybronił golkiper AELK-u. W 27. minucie strzał Emanuela Perrone na raty wybronił Markos Vellidis. W 42. minucie Marcelo Goianira uderzył w okienko bramki, ale Vellidis skuteczną interwencją zażegnał niebezpieczeństwo.

W 57. minucie groźne uderzenie z ostrego kąta Leozinho efektownie wybronił Vellidis. W 67. minucie bardzo widoczny w tej fazie meczu Leozinho doprowadził do wyrównania, a gola strzelił w swoim stylu, czyli z rzutu wolnego. W 74. minucie podanie Goianiry wykończył głową Perrone, ale Vellidis zablokował uderzenie Argentyńczyka. W 78. minucie „Sardele” zadały bolesny cios gospodarzom. Giorgos Manousos po kontrataku ściągnął na siebie uwagę defensywy i podał piłkę piętą do Perrone, który zapewnił gościom komplet punktów.


PAS GIANNINA – AEL KALLONIS 1:2 (1:0)
1:0 Noe Acosta 10′
1:1 Leozinho 67′
1:2 Emanuel Perrone 78′

ż.k. Leonidas Kyvelidis, Andi Lila, Noe Acosta, Stavros Tsoukalas – Gabriel Abdala Zakuani, Paul Keita, Jakub Podaný, Emanuel Perrone, Hugo Faria

PAS
Markos Vellidis, Franck Songo’o (46′ Nikos Korovesis), Giorgos Dasios, Alexis Michail, Dimitris Kolovetsios, Andi Lila (53′ Charis Charisis), Andraž Struna, Stavros Tsoukalas, Noé Acosta, Brana Ilić, Leonidas Kyvelidis (60′ Theodoris Baerios)

AELK
Andrew Hogg, Anestis Anastasiadis, Giorgos Chorianopoulos, Gabriel Abdala Zakuani, Jakub Podaný, Marcelo Goianira (81′ Spyros Fourlanos), Leozinho, Paul Keita (76′ Hugo Faria), Giorgos Manousos, Guy Gnabouyou, Emanuel Perrone (83′ Vlasis Kazakis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!