PG: Asteras M. – Olympiakos V. 1:2

olympiakos_volouAS Olympiakos Volou pokonał w meczu rewanżowym 3. rundy Pucharu Grecji AO ASteras Magoulas 2:1 i awansował do ćwierćfinału. W pierwszym meczu Olympiakos wygrał 2:0.

W 14. minucie prawa stroną przedarł się do piłki Thanasis Deinopapas, ale strzelił z ostrego kąta tuż obok słupka. W 21. minucie Mario Breska wyszedł z kontrą, wyłożył piłkę w pole karne Alexandrosowi Nikoliasowi, a ten skierował ją w górny róg bramki. W 34. minucie z dystansu strzelił Diego Martinez, ale Theodoros Gitkos zatrzymał piłkę tuż przed poprzeczką.

W drugiej odsłonie gospodarze grali dużo aktywniej i często bywali pod bramką Olympiakosu, ale większość strzałów na bramkę były łatwym łupem dla Gitkosa. W 49. minucie z pierwszej piłki uderzył po ziemi Giorgos Antonopoulos, ale futbolówka prześlizgnęła się obok słupka. Dopiero w 73. minucie Petros Dimitriadis zdecydował się na indywidualną akcję, defensywa gości bardzo biernie reagowała i ten po ziemi uderzył tuż przy słupku dając Asterasowi wyrównanie. W 83. minucie Kostas Kapetanos dostał od Dimitrisa Komnosa piłkę w okolicę linii pola karnego i uderzył po ziemi w róg bramki, tuż koło zaskoczonego Alexandrosa Kasmeridisa, zapewniając „Austrian Boys” zwycięstwo.


AO ASTERAS MAGOULAS – AS OLYMPIAKOS VOLOU 1:2 (0:1)
0:1 Alexandros Nikolias 21′
1:1 Petros Dimitriadis 73′
1:2 Kostas Kapetanos 83′

ż.k. Alexandros Kasmeridis – Alexandros Nikolias, Anastasios Pindonis, Dimitris Arvanitis

Asteras
Alexandros Kasmeridis, Christos Nonis, Kostas Stratomitros, Vasilis Triantos (70′ Giannis Marinou), Efthymis Kotitsas, Kostas Samaropoulos, Giorgos Antonopoulos (57′ Petros Dimitriadis), Christos Rigas, Christos Kanellopoulos, Diego Martinez (64′ Stavros Mitkas), Andreas Kornelatos

Olympiakos
Theodoros Gitkos, Dimitris Arvanitis, Anastasios Pindonis (84′ Nikos Dinopoulos), Kostas Kapetanos, Lefteris Gialousis, Thanasis Deinopapas (64′ Alexandros Zeris), Stamatis Karras (46′ Dimitris Komnos), Athanasios Kostoulas, Egutu Oliseh, Alexandros Nikolias, Mario Breska

2 opinie na “PG: Asteras M. – Olympiakos V. 1:2

Brawo Olympiakos. Trzecia wygrana z Asteras Magoulas w tym miesiącu. Teraz w ćwierćfinale będzie ciekawie, bo zagrają z PAO.

Wielkie osiągnięcie Olympiakosu to nie jest (mowa o trzech wygrany z Asterasem), bo jak się ma zawodników o klasę lepszych to i wygrywanie nie jest problemem. Cieszyć może jedynie to, że ci zawodnicy traktują swoje obowiązki bardzo poważnie..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!