Djebbour w drodze do … lasu

olympiakos_pireusZakończyła się przygoda Rafika Djebboura z tureckim futbolem. Teraz reprezentant Algierii ma występować na zapleczu Premier League w klubie Nottingham Forest.

Po kapitalnym zeszłym sezonie w barwach Olympiakosu, wiele klubów sondowało możliwość pozyskania 29-latka. Ostatecznie, napastnik urodzony we Francji, znalazł się w klubie z Sivas na zasadzie wypożyczenia. Tamtejszej ligi jednak nie podbił – wystąpił w 14 meczach (10 liga, 4 puchar) i zdobył w nich 4 gole (2 liga, 2 puchar).

Wkrótce Djebbour ma się zjawić w Nottigham żeby złożyć podpis pod nowym kontraktem. Tym razem ma to być transfer definitywny na dwa i pół roku. Anglicy przeleją na konto Olympiakosu ok. 1,5 mln Euro.

Djebbour dołączy tym samym do byłych piłkarzy Thrylos – kolegi z reprezentacji Algierii – Djamela Abdouna oraz Anglika Matta Derbyshire. Forest zajmują po 26 kolejkach Championship piątą lokatę gwarantującą występ w barażach o awans do Premier League. Do miejsca gwarantującego bezpośredni awans Nottingham traci osiem punktów.

1 opinia na “Djebbour w drodze do … lasu

Tak na marginesie można dodać, że Rafik znowu będzie miał w drużynie Polaka. W Turcji był to K. Grosicki: https://pbs.twimg.com/media/BeHMS78IcAAaXiJ.jpg

W Anglii z kolei będzie to Radek Majewski.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4085 dni!