AELK – Apollon 0:0

super leagueAEL Kallonis bezbramkowo zremisował z Apollonem Smyrnis w pierwszym meczu 21. kolejki Super League.

Apollon mimo, że rozpoczął mecz aktywniej to już w 13. minucie poniósł stratę, bowiem za atak łokciem na Paula Keitę czerwoną kartką ukarany został Giorgos Delizisis. W 31. minucie oddany został pierwszy groźny strzał w tym meczu, jednak uderzenie z ostrego kąta Anastasios Tsokanis sparował Andrew Hogg. W 39. minucie Po akcji z Keitą na bramkę gości uderzył Giorgos Manousos, ale Alexandros Tzorvas wybronił strzał napastnika AELK-u. W 42. minucie z narożnika pola karnego uderzył Guy Gnabouyo, ale Tzorvas zablokował piłkę.

W 47. minucie piłkę od Christosa Mingasa przyjął w polu karnym Paolo Farinola, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek. W 63. minucie technicznie uderzył na bramkę gości Leozinho, ale minimalnie chybił. W 76. minucie Manousos przymierzył w róg bramki, ale golkiper Apollon wybił piłkę na rzut rożny. W 80. minucie centrę Mingasa wykończył głową Antonis Petropoulos, ale nie zmieścił piłki w siatce gospodarzy.


AEL KALLONIS – APOLLON SMYRNIS 0:0

ż.k. Anestis Anastasiadis, Leozinho – Leonidas Argyropoulos, Christos Mingas, Paolo Farinola
cz.k. Giorgos Delizisis 13′

AELK
Andrew Hogg, Anestis Anastasiadis, Gabriel Zakuan, Giorgos Chorianopoulos (83′ Nikos Kaltsas), Jakub Podaný, Marcelo Goianira (71′ Raul Llorente), Paul Keita, Leozinho, Guy Gnabouyo, Giorgos Manousos, Emanuel Perrone (67′ Vlasis Kazakis)

Apollon
Alexandros Tzorvas, Giorgos Delizisis, Petros Kanakoudis, Thanasis Panteliadis, Grigoris Papazacharias, Christos Mingas (90’+1′ John Kamara), Leonidas Argyropoulos, Anastasios Tsokanis, Paolo Farinola (72′ Antonis Petropoulos), Adrián Lucero (79′ Ilias Tsiligiris), Mikael Dahlberg

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!