Natcho wzmacnia PAOK!

paok_2013Bibras Natcho w środę oficjalnie został piłkarzem PAOK-u Saloniki.

Natcho mimo wcześniejszych uzgodnień z Rubinem Kazań nie przedłużył swojej umowy z rosyjską drużyną, co otworzyło mu drogę do nowego klubu. Reprezentant Izraela wybrał opcję „Tyrana Północy” i we wtorek (28.01) pojawił się w Salonikach, co wywołało wielkie medialne poruszenie. W środę izraelski pomocnik przeszedł badania lekarskie, po których przystąpił do ostatecznych negocjacji, a ponieważ ich atmosfera była dokonała obie strony doszły do porozumienia, a Natcho złożył podpis pod półroczną umową.

Natcho karierę rozpoczynał w 2006 roku w Hapoelu Tel Awiw. Po czterech latach zamienił ligę izraelską na rosyjską, gdzie w ostatnim czasie grał we wspomnianym Rubinie Kazań.

3 opinie na “Natcho wzmacnia PAOK!

Solidny pomocnik, kojarzę go z Ligi Europy – ważny gracz środka pola w Rubinie, w większości akcji „dostawiał stempel”, przez co miał dobre liczby goli i asyst. W tym sezonie ligi rosyjskiej Rubin raczej nie zachwyca więc i liczby gorsze. Potwierdzał jednak wcześniej, że jest w stanie wiele dać drużynie i w dłuższym czasie utrzymać formę. Jak dla mnie jeden z ciekawszych transferów w Grecji w tym okienku. Jeśli tylko złapie chemię ze szkoleniowcem to sądzę, że będzie czołowym pomocnikiem ligi.

Sportowo na pewno jest to jakieś znaczące wzmocnienie. Ja jednak obawiam się jego lojalności, bo z tego co czytałem to rosyjską ekipę potraktował nie ładnie, choć oczywiście to tylko medialne słowa i tego jak było na prawdę to się nie dowiemy.

Tam też był mały (?) „przewrót” bo zmieniono trenera po dwunastu latach (już jakiś czas temu) i może to też miało wpływ na decyzję Natcho?

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!