Valdez zastąpi Mitroglou!

olympiakos_pireusNelson Valdez to nowy napastnik Olympiakosu Pireus.

Paragwajczyk przyleciał czwartkowym wczesnym rankiem do Pireusu na prośbę włodarzy Olympiakosu, by omówić szczegóły kontraktu.

Olympiakos to drużyna z wielkimi tradycjami. Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem w Grecji i że zwróciłem uwagę takiej drużyny” – powiedział Valdez tuż po przylocie do Hellady.

Przed południem piłkarz poddany został serii badań lekarskich, po których przystąpił do końcowych negocjacji, a wieczorem podpisał umowę półrocznego kontraktu.

Valdez większa część swojej kariery spędził w lidze niemieckiej, gdzie przez blisko 9 lat grał w dwóch drużynach, w Werderze Brema i Borussii Dortmund. 30-aletk zwiedził też dwie inne europejskie ligi – rosyjską (Rubin Kazań) i hiszpańską (Hercules CF, Valencia CF). Ostatnio Paragwajczyk grał w lidze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w barwach Al Jazira Club.

6 opinie na “Valdez zastąpi Mitroglou!

Aż sie we mnie gotuje jak widzę to że Mitroglou poszedł do Fulhanu za 15mil. euro. Poszedł tam dla kasy czy jak ? Przecież on sie tam zmarnuje, Olympiakos jest od nich lepszy kilka razy, grają w LM, mają szanse żeby dojść znacznie dalej a on idzie do Fulhanu który na ta chwile spada do 2 ligi. Jaki to ma sens w góle ? Mam nadzieje że jak najszybciej zmieni klub bo to są jakieś jaja.

A i dodam jeszcze że poczytałem na forach komentarze i każdy jest w szoku ze wybrał Fulham.

Jeszcze podpisu nie złożył, choć pewnie minuty dzielą nas od tego.. Niestety tak wybrał i jego sprawa, ponoć bardzo tego chciał.

Zapewne skusiła go płaca, ponoć 2,5 mil. euro za rok wiec całkiem ładna suma. Ucieszy mnie jak jednak co pójdzie nie tak i nicy z tego transferu bo naprawdę szkoda mi go jak miał by sie zmarnować.

Podobno jeszcze o Mitroglu walczy West Ham

Zobaczymy jak się pokaże.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!