AEK – Mandraikos 8:0

aek-atenyAEK Ateny pokonał w meczu 16. kolejki grupy szóstej Gamma Ethniki Mandraikos AO 8:0.

Gospodarze mimo braku kibiców szybko ustawili sobie mecze. W 15. minucie podanie Vangelisa Platellasa i błąd defensywy wykorzystał Ivan Brecević i było 1:0. W 29. minucie Chorwat strzelił gola niezwykłej urody i AEK mógł ze spokojem kontrolować spotkanie. W 40. minucie Brecević wykończył podanie Sokratisa Tsoukalasa i gospodarze prowadzili 3:0, a chorwacki „supersnajper” zapewnił sobie klasycznego hat-tricka.

Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony Dimitris Anakoglou zdecydował się na indywidualną akcję, którą wykończył strzałem wprost do siatki rywala. W 55. minucie było już 5:0, a gola ponownie zdobył Anakoglou. W 64. minucie piłkę zagraną przez Miguela Cordero praktycznie do pustej bramki skierował Vangelis Platellas. To jednak nie był koniec w tym meczu, bowiem w 70. minucie Stavros Petavrakis strzałem z przekątnej podwyższył na 7:0. Wynik ustalił w ostatnich sekundach meczu ..obrońca gości Anastasios Choucholakis, który niefortunnie interweniował przy centrze Tsoukalasa.

AEK
Fotis Karagiolidis, Sokratis Tsoukalas, Stavros Petavrakis, Vasilis Rovas, Nikos Georgeas (65′ Kostas Tsoupros), Miguel Cordero (65′ Roberto Katsikas), Zdravko Popović, D’Acol, Ivan Brecević (72′ Vasilis Tsevas), Dimitris Anakoglou, Vangelis Platellas

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!