Ciężkie dni Warzychy!

gs_kallitheaProwadzony przez Krzysztofa Warzychę GS Kallithea w pięciu ostatnich kolejkach zdobył zaledwie cztery punkty i niewykluczone, że Polak straci pracę.

W niedziele drużyna Warzychy przegrała mimo ambitnej gry z Panaigialeios GS 1:3 i po tym meczu zaczęły się pierwsze rozważania co dalej. Problemem drużyny nie jest tylko brak zwycięstw, ale i ogólnie słaba skuteczność, bowiem GS Kallithea strzelił w tym roku tylko trzy bramki, a przecież trzy z tych meczów rozgrywane było na „El Paso„. Drużyna miała awansować do baraży, a niestety się od nich powoli oddala (aktualnie traci cztery punkty) i ten fakt najbardziej niepokoi kibiców i z każdym dniem również włodarzy klubu.

Ponoć po tej ostatniej porażce administracja klubu zaznaczyła, że nawet jakby Warzycha podał się do dymisji, to nie zostałoby to przyjęte, choć z każdą godziną to zdecydowanie jakby maleje i zmiana trenera jest już sprawą jak najbardziej otwartą. Decydujący będzie prawdopodobnie ten najbliższy mecz z APO Fostiras, choć znając grecką nieobliczalność w tej kwestii zmiany mogą wejść w życie dużo szybciej..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!