Veria – Olympiakos 0:5

olympiakos_pireusOlympiakos Pireus pokonał w wyjazdowym meczu 24. kolejki Super League PAE Veria 5:0.

Olympiakos w pierwszej połowie miał przewagę w posiadaniu piłki, ale pod bramką rywala był nieefektywny. Gospodarze zaś nastawieni na kontry nie do końca potrafili je skutecznie wyprowadzić i wykończyć, a dobre okazje mieli Alxandros Vergonis (4′) i Dimitris Manos (29′)

W 59. minucie meczu mistrz i aktualny lider tabeli objął wyczekiwane prze kibiców gości prowadzenie. Giannis Maniatis odegrał piłkę w pole karne do Michaela Olaitana, a ten podał ją błyskawicznie do wbiegającego w „5” Alejandro Domingueza, który głową trafił do siatki. W 69. minucie wynik podwyższył Hernan Perez, który wykończył z bliska podanie z prawej strony Domingueza. W 70. minucie był już 0:3. Tym razem przechwyt i podanie Domingueza na gola zamienił, trafiając do pustej bramki Olaitan. W 85. minucie wynik podwyższył Giannis Maniatis, który wyszedł do piłki zagranej prze Domingueza z linii kończącej boisko i wślizgiem trafił do bramki. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Olaitan, który z bliska wykończył podanie Tasosa Papazoglou.


PAE VERIA – OLYMPIAKOS PIREUS 0:5 (0:0)
0:1 Alejandro Dominguez 59′
0:2 Hernan Perez 69′
0:3 Michael Olaitan 70′
0:4 Giannis Maniatis 85′
0:5 Michael Olaitan 90’+2′

ż.k. Ivan Marcano

Veria
Giorgos Kantimoiris, Angelos Vertzos (51′ Nikos Tzimogiannis), Mahamadou Sissoko (57′ Stefanos Dogos), Alexandros Vergonis, Branko Ostojić, Charalabos Pavlidis, Stefanos Siontis, Nikos Kaltsas (61′ Esmaël Gonçalves), Ben Nabouhane, Kenan Bargan, Dimitris Manos

Olympiakos
Roberto, Delvin N’Dinga, Anastasios Papazoglou, Kostas Manolas, Gaëtan Bong, Andreas Samaris (58′ Giannis Maniatis), Hernán Pérez, Alejandro Domínguez, Ivan Marcano, Joel Campbell (71′ Ariel Ibagaza), Marko Šćepović (58′ Michael Olaitan)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4086 dni!