Levadiakos – Atromitos 1:0

levadiakosLevadiakos pokonał w sobotnim meczu 25. kolejki Super League Atromitos Peristeri 1:0.

Obie drużyny rozpoczęły mecz z nastawieniem strzelenia bramki, ale dopiero w ostatnich 10 minutach ich zdobycie było dużo bliższe. W 36. minucie piłki zagranej przez Kostasa Giannoulisa do praktycznie pustej bramki nie zdołał skierować Stefano Napoleoni. Dwie minuty później dośrodkowanie Vladana Milosavljeva wykończył głową Vangelis Mantzios, ale efektownie piłkę wybronił Luigi Cennamo. W doliczonym czasie gry Javier Umbides wykorzystał błąd obrony, ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

Na początku drugiej połowy podobnie zresztą jak w pierwszej, kilka sytuacji miał Mantzios, ale piłka za każdym razem blokowana była przez Luigiego Cennamo. W ekipie Atromitosu aktywny zaś był Umbides, ale i jego próby kończyły się na golkiperze. Ostatecznie to Mantzios mógł czuć satysfakcję po ostatnim gwizdku, bowiem napastnik Levadiakosu w 82. minucie wykorzystał podanie Oliviera Kapo i skierował piłkę do siatki przyjezdnych, zapewniając tym samym swojej drużynie niezwykle cenne zwycięstwo.


LEVADIAKOS – ATROMITOS PERISTERI 1:0 (0:0)
1:0 Vangelis Mantzios 82′

ż.k. Toni Varela, Emmanuel Kone, Vladan Milosavljev – Kostas Giannoulis, Javier Umbides

Levadiakos
Kyriakos Stratilatis, Thanasis Moulopoulos, Ilias Kotsios, Ilias Charalabous, Christos Intzidis, Emmanuel Kone, Pedro Sass Petrazzi, Toni Varela (64′ Olivier Kapo), Armiche Ortega (89′ Giorgos Georgiou), Vangelis Mantzios, Vladan Milosavljev (90’+6′ Antonis Magas)

Atromitos
Luigi Cennamo, Stathis Tavlaridis (87′ Giorgos Fotakis), Sokratis Fytanidis, Vangelis Nastos, Kostas Giannoulis, Nikos Lazaridis, Javier Umbides, Pitu Garcia, Luiz Eduardo Brito, Fabio (63′ Fotis Georgiou), Stefano Napoleoni

1 opinia na “Levadiakos – Atromitos 1:0

Nie było Iglesiasa, nie było Papadopoulosa – wystarczyło aby Levadiakos zachował czyste konto.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!