AEK – AO Peristeriou 8:1

aek-atenyAEK Ateny rozgromił w meczu 18. kolejki grupy szóstej Gamma Ethniki AO Peristeriou 8:1.

Już w 8. minucie piłkę na głowę Ivana Brecevicia zagrał Stavros Petavrakis i było 1:0. Trzy minuty później Chorwat pokonał bramkarza gości po raz drugi, tym razem asystę zaliczył D’Acol. W 27. minucie indywidualną akcję przeprowadził Plataellas i w sytuacji sam na sam nie dał golkiperowi szans. W 38. minucie Platellas zagrał piłkę do D’Acola, który głową podwyższył na 4:0.

W 51. minucie, czyli sześć minut po wznowieniu spotkania w drugiej połowie Zdravko Popović trafił do siatki AO Peristeriou i AEK miał już bardzo bezpieczną przewagę. W 54. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił niezwykle efektywny Platellas. Cztery minuty później rozmiary porażki nieco zmniejszył Dionisis Belis. W 67. minucie w poprzeczkę trafił D’Acol, ale sześć minut później Brazylijczyk był precyzyjniejszy i trafił do siatki gości. W 75. minucie Dimitris Grontis zamieszał obroną i wyłożył piłkę do Platellasa, który po raz trzeci w tym meczu trafił do siatki.

AEK
Soyros Vouras, Sokratis Tsoukalas, Stavros Patavrakis, Vasilis Rovas, Nikos Georgeas (65′ Stavros Stathakis), Miguel Cordero (78′ Vasilis Tsevas), Zdravko Popović, D’Acol, Ivan Brecević (73′ Dimitris Grontis), Dimitris Anakoglou, Vangelis Platellas

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4083 dni!