Aris – Veria 0:0

super leagueAris Saloniki bezbramkowo zremisował z PAE Veria w meczu 25. kolejki Super League.

Aris nie miał dobrego wejścia w spotkanie, ale jego bierności i nieporadności goście z Werii wykorzystać nie potrafili, dlatego też pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym wynikiem.

W drugiej odsłonie gospodarze byli aktywniejsi, a co ważniejsza starali się zagrażać bramce „Królowej Północy”. W 64. minucie centrę Nikosa Tsoumanisa wykończył świetnym strzałem Andreas Tatos, lecz piłka wyszła obok słupka. Trzy minuty później Sokratis Dioudis wybronił uderzenie z obszaru pola karnego Nikosa Kaltsasa. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry prezes Arisa Labros Skordas nie wytrzymał i wkroczył na murawę z pretensjami do sędziego, co zakończyło się chwilowa przerwą w meczu. Po jego wznowieniu w doliczonym czasie gry Branko Ostojić zagrał w polu karnym ręką, ale sędzia nie zareagował..


ARIS SALONIKI – PAE VERIA 0:0

ż.k. Antonis Tsiaras, David Aganzo – Branko Ostojić

Aris
Sokratis Dioudis, Michalis Giannitsis, Mavroudis Bougaidis, Kristi Vangjeli, Nikos Tsoumanis, Petros Kaminiotis (71′ Babis Oikonomopoulos), Antonis Tsiaras (84′ Nikos Kousidis), Andreas Tatos, David Aganzo, Tasos Bakasetas, Michalis Manias

Veria
Giorgos Kantimoiris, Mahamadou Sissoko, Angelos Vertzos, Dimitris Amarantidis, Alexandros Vergonis, Nikos Georgiadis (84′ Stefanos Siontis), Branko Ostojić, Charalabos Pavlidis (78′ Petr Trapp), Kenan Bargan, Ben Nabouhane, Nikos Kaltsas (72′ Esmaël Gonçalves)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4085 dni!