Panionios – PAS 2:0

panionios_gssPanionios GSS pokonał w meczu 25. kolejki Super League PAS GIannina 2:0.

W 3. minucie mało brakowało, by Amiris Kurdi strzelił „swojaka”, ale uratował go i drużynę od straty bramki Nikos Papadopoulos. W 22. minucie Dimitris Kolovos uderzył z rzutu wolnego nie do obrony i Panionios miał chwilę radości. W 40. minucie Evripidis Giakos stanął oko w oko z golkiperem gospodarzy, ale Papadopoulos skuteczną interwencją znów uchronił drużynę od straty gola. W 45. minucie świetne uderzenie z rzutu wolnego Alexandrosa Kourosa wybronił Dimitris Sotiriou.

W 59. minucie mocny strzał Kolovosa z trudem wybronił Sotiriou. W 77. minucie długie podanie Kourosa przyjął Markos Dounis wpadł w „16” i skutecznym strzałem podwyższył prowadzenie Panioniosu. W 86. minucie było już pewne, że PAS punktów w tym meczu nie zdobędzie, gdyż drugą żółtą kartkę ujrzał podstawowy obrońca Themistoklis Tzimopoulos, co skutecznie odebrał gościom nadzieje. W samej końcówce Dounis mógł zdobyć trzeciego gola, ale nie zdołał pokonać w sytuacji sam na sam Sotiriou.


PANIONIOS GSS – PAS GIANNINA 2:0 (1:0)
1:0 Dimitris Kolovos 22′
2:0 Markos Dounis 77′

ż.k. Pavlos Mitropoulos, Kostas Stavrothanasopoulos – Andi Lila, Themistoklis Tzimopoulos, Nikos Korovesis
cz.k. Themistoklis Tzimopoulos 86′

Panionios
Nikos Papadopoulos, Amiris Kurdi (90’+2′ Manolis Zacharakis), Tasos Avlonitis, Alexandros Kouros, Vasilis Labropoulos, Pavlos Mitropoulos, Dimitris Kolovos, Nikos Pantidos, Markos Dounis (90’+1′ Kostas Panagiotoudis), Leonidas Kampantais (68′ Kostas Stavrothanasopoulos), Apostolos Giannou

PAS
Dimitris Sotiriou, Andi Lila, Themistoklis Tzimopoulos, Dimitris Kolovetsios, Evripidis Giakos (78′ Tasos Kritikos), Leandro (68′ Aurelian Chitu), Andraž Struna, Nikos Korovesis, Stavros Tsoukalas, Brana Ilić, Noé Acosta (59′ Emiljano Vila)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4012 dni!