PAS – Veria 0:1

veroiaPAS Giannina przegrał w meczu 26. kolejki Super League z PAE Veria 0:1.

Spotkanie w pierwszych 45 minutach rozgrywane było w centralnej części boiska „Zosimades”. PAS początkowo miał więcej do powiedzenia, ale pod bramka rywala był bezradny. Goście z Werii dopiero w końcówce się ożywili, ale i oni nie potrafili mocniej zagrozić bramce Markosa Vellidisa.

W drugiej odsłonie gra wyglądała bardzo podobnie, z tym że w końcówce meczu „Królowa Północy” była skuteczniejsza od „Ajaksu Epiru”. W doliczonym czasie gry podanie z prawej strony Nikosa Georgiadisa perfekcyjnie wykończył Ben Nabouhane i ekipa Ratko Dostanicia wraca do domu z bardzo ważnym kompletem punktów.


PAS GIANNINA – PAE VERIA 0:1 (0:0)
0:1 Ben Nabouhane 90’+1′

ż.k. Alexis Michail, Theodoris Berios – Dimitris Amarantidis, Angelos Vertzos, Nikos Georgiadis, Kenan Bargan

PAS
Markos Vellidis, Alexis Michail, Andi Lila (54′ Evripidis Giakos), Theodoris Berios, Dimitris Kolovetsios, Evripidis Giakos, Andraž Struna, Stavros Tsoukalas, Brana Ilić, Nikos Korovesis, Noé Acosta (79′ Franck Songo’o)

Veria
Giorgos Kantimoiris, Dimitris Amarantidis, Angelos Vertzos, Mahamadou Sissoko, Nikos Georgiadis, Branko Ostojić, Alexandros Vergonis (69′ Peter Trapp), Charalabos Pavlidis (62′ Zezinho), Kenan Bargan, Esmaël Gonçalves (78′ Ben Nabouhane), Nikos Kaltsas

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4076 dni!