AELK – Panaitolikos 3:1

ael_kallonisAEL Kallonis rozgromił w ostatnim meczu 26. kolejki Super League Panaitolikos Agrinio 3:1.

Mecz gospodarzom ułożył się bardzo dobrze. Już w 11. minucie Paul Keita wykorzystał podanie Leozinho oraz bierność defensywy i trafił do siatki gości. Jeszcze przed przerwą gospodarze pojedynku podwyższyli swoje skromne prowadzenie. Dokładnie w 31. minucie krzyżowe podanie Jonana Garcii i kolejny błąd defensywy Panaitolikosu wykorzystał tym razem Giorgos Manousos i z bliska trafił do siatki.

Na drugą połowę goście wyszli z dwoma nowymi zawodnikami, ale to „Sardele” cieszyły się z kolejnego gola. W 52. minucie z dystansu uderzył Marcelo Goianira piłki nie zdołał zablokować Rafael Bracalli i ta wpadła do bramki. Pięć minut później powinno być 4:0, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Manousos. W 76. minucie honorową bramkę dla przyjezdnych strzelił Wilfried Dalmat.


AEL KALLONIS – PANAITOLIKOS AGRINIO 3:1 (2:0)
1:0 Paul Keita 11′
2:0 Giorgos Manousos 41′
3:0 Marcelo Goianira 52′
3:1 Wilfried Dalmat 76′

ż.k. Marcelo Goianira, Gabriel Zakuani, Joanan Garcia – Fernando Godoy

AELK
Andrew Hogg, Gabriel Zakuani, Anestis Anastasiadis, Marcelo Goianira, Jakub Podaný, Raúl Llorente, Paul Keita, Jonan Garcia (73′ Maxime Josse), Leozinho (78′ Nikos Kaltsas), Giorgos Manousos, Emanuel Perrone (84′ Guy Gnabouyou)

Panaitolikos
Rafael Bracalli, Cyril Kali, Georgios Kousas, Fernando Godoy, Júnior, Rodrigo Galo, Florent Hanin, Stefanos Papoutsogiannopoulos (46′ Milan Bojović), Giorgos Theodoridis (67′ Nicolas Martinez), Stelios Sfakianakis (46′ Wilfried Dalmat), Henri Camara

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!