Santos oddalił się od kadry!

federacjaWydaje się, że najbliższe godziny będą decydujące w sprawie dalszej współpracy Fernando Santosa z kadrą narodową Grecji.

Grecja Federacja Piłki Nożnej (EPO) już dawno przedłożyła Santosowi propozycję dalszej współpracy. Jednak Portugalczyk cały czas zastanawia się nad swoją przyszłością po najbliższych Mistrzostwach Świata, ale dużo wskazuje na to, że Mundial 2014 będzie jego ostatnim jako trenera reprezentacji Grecji.

Świadczą o tym pierwsze ruchy greckiej federacji, która po pierwszych rozmowach z Santosem i jego wypowiedzi na temat tęsknoty za codzienną pracą w klubie, już zaczęła rozglądać się za następcą doświadczonego szkoleniowca.

EPO ponoć kontaktowała się już z byłym szkoleniowcem m.in. APOEL-u Nikozja i Iraklisa Saloniki Ivanem Jovanoviciem, ale jak na razie są to plotki. Sytuacja nabierze rozmachu dopiero po oficjalnej decyzji Santosa.

3 opinie na “Santos oddalił się od kadry!

To co? Santos w Salonikach za Stevensa?

Bardzo prawdopodobne..

Aj tam wymyślają, niech go przycisną do podpisania przedłużenia umowy i tyle, bo szkoda by była jak by odszedł bo nie wiadomo jak spisała by sie wtedy kadra jeśli przyszedł by nowy trener

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4013 dni!