Przyczyny omdlenia Olaitana!

olympiakos_pireusPodczas niedzielnego meczu Olympiakos Pireus – Panathinaikos Ateny napastnik gospodarzy Michael Olaitan stracił przytomność. Lekarze poznali przyczynę.

Nigeryjczyk ma wirusowe zapalenie mięśnia sercowego, co przy dużym stresie i wysiłku spowodowało nagłe omdlenie. Olaitan przy upadku nabawił się też urazu szyi i głowy. Zaraz po tym zdarzeniu piłkarzowi podano tlen, a następnie przewieziony został do szpitala, gdzie rozpoczęto szczegółowe badania. Jego stan z każdą godziną się poprawia..


2 opinie na “Przyczyny omdlenia Olaitana!

To tylko pokazuje jaki ładunek emocjonalny mają derby. Jeśli faktycznie stało się od skumulowania emocji to nawet mecz z Man Utd w LM nie zadziałał tak na Nigeryjczyka jak spotkanie z PAO. Oczywiście pewnie tutaj sprawa jest głębsza, poważniejsza i kilka czynników innych pewnie miało na to wpływ. Najlepiej gdyby do tego w ogóle nie doszło. Oby piłkarz szybko doszedł do siebie.

Czynnikiem niewątpliwie był stres, ale przy wirusowym zapaleniu objawy zazwyczaj są nagłe, dlatego nikt nie mógł się tego spodziewać.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4018 dni!