Stroje Greków na Mundial!

reprezentacjaReprezentanci Grecji poznali stroje w jakich grać będą na Mistrzostwach Świata 2014.

Kadrowiczom dostarczono nowe stroje podczas treningu w Agios Kosmas. Pierwszy komplet to biała koszulka z niebieskim kołnierzykiem i niebieskimi ściągaczami u rękawów oraz jednolicie białe spodenki. Drugi zestaw do właściwie „negatyw” pierwszego, bowiem są to niebieskie koszulki z białym kołnierzykiem i ściągaczami u rękawów oraz niebieskie spodenki. Wszystkie stroje są wykonane przez firmę Nike.

GREECE_AWAY_BADGECOLLAR_1_large

GREECE_HOME_BADGECOLLAR_1_large

Nike_Greece_National_Team_Kit_large

marketagent

2 opinie na “Stroje Greków na Mundial!

Całe szczęście, że nie tak:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1/484272_340991085971177_1512624067_n.jpg

😉

Dla mnie najlepsze w historii były ich niebieskie stroje na Euro 2008. Jak dla mnie stroje każdej reprezentacji powinny mieć coś charakterystycznego dla danego narodu „przemyconego” na koszulce. W tym przypadku tak nie jest – ale dla mnie koszulka ładna, schludna, minimalistyczna, klasyczna – tak bym ją określił (tylko niebieska mi się podoba, biała już nie).
Jak już wspominałem – widziałbym jakiś element związany z Grecją i wg mnie idealnie wpasowałby się grecki meander na całej szerokości ściągacza rękawka – zamiast tego cieniutkiego paseczka, który jest – świetnie by to wyglądało i dodałoby „czegoś ekstra”. Gdyby zasłonić godło to wygląda jak zwykła koszulka z jakiegoś outletu nike… Tak nie powinno być.

Z tego co czytałem teraz bardziej stawiają na funkcjonalność strojów, a sam wygląd starają się robić znormalizowany bez dodatków, by nie robić konfliktów. Mnie osobiście te stroje podobają się, bo są właśnie proste w odbiorze..

Ten „jpg” to właśnie jedna z tych opcji konfliktowych na strojach 😀

Dodaj komentarz

P