AEK zamyka letnie transfery!

aek-atenyAEK Ateny, który pewnymi krokami zmierza do greckiej Football League, rozpoczął wzmacnianie drużyny na kolejny sezon.

Zapowiedzi tego, że AEK w sezonie 2015/2016 ma walczyć o mistrzostwo Grecji wydają się być bardzo poważne i celowe, bo już przed obecnym sezonem planowano, co będzie się działo w kolejnym. Od kilku miesięcy skauci ateńskiej ekipy (Dusan Bajecić i Nikos Labropoulos) wyszukują młodych perspektywicznych piłkarzy, którzy już teraz pokazują swoje mocne strony w Super League i nie tylko. Jak do tej pory włodarzom klubu udało się porozumieć z dziewięcioma piłkarzami, którzy od lipca mają zasilić szeregi „Enosis”.

W tym gronie znaleźli się – Petros Mantalos (22 lata – pomocnik – Skoda Xanthi), Giorgos Sarris (24 lata – obrońca – Ergotelis Heraklion), Giannis Anestis (22 lata – bramkarz – Panionios GSS), Dimitris Kolovetsios (22 lata – obrońca – PAS Giannina), Vasilis Labropoulos (23 lata – obrońca – Panionios GSS), Markos Dounis (21 lat – pomocnik – Panionios GSS), Christos Aravidis (26 lat – napastnik – Panionios GSS), Ablaye Yare Faye (19 lat – pomocnik – GS Kallithea) i Darko Zorić (20 lata – pomocnik – FK Celik Niksic).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4018 dni!