Atromitos – Panionios 4:0

atromitosAtromitos Perister rozgromił w 28. kolejce Super League Panionios GSS 4:0.

Atromitos już w pierwszej półgodzinie meczu wypunktował rywala. W 3. minucie centrę z prawej strony Javira Umbidesa na gola uderzeniem głową zamienił Dimitris Papadopoulos. W 22. minucie gospodarze wyszli z kontrą, Papadopoulos odegrał piłkę na prawo do niepilnowanego Vangelisa Nastosa, który trafił w róg bramki. Cztery minuty później było już 3:0. Piłkę zagrał w pole karne z lewej strony Luiz Eduardo Brito, w „16” przyjął ją Papadopoulos i ze spokojem trafił do bramki gości.

W drugiej odsłonie gospodarze pewnie swego kontrolowali grę, choć wcale nie bronili swojej dużej przewagi, ale starali się strzelać kolejne gole. W 63. minucie Atromitos doprowadził do wyniku 4:0. Javier Umbides wykorzystał sytuację po strzale Brito i niepewnej interwencji Giannisa Anestisa i z bliska trafił do siatki.


ATROMITOS PERISTERI – PANIONIOS GSS 4:0 (3:0)
1:0 Dimitris Papadopoulos 3′
2:0 Vangelis Nastos 22′
3:0 Dimitris Papadopoulos 26′
4:0 Javier Umbides 63

ż.k. Vangelis Nastos – Pavlos Mitropoulos

Atromitos
Luigi Cennamo, Vangelis Nastos, Nikos Lazaridis, Sokratis Fytanidis, Kostas Giannoulis (66′ Panagiotis Ballas), Elini Dimoutsos, Pitu Garcia, Javier Umbides, Luiz Eduardo Brito (84′ Kyriakos kivrakidis), Tasos Karamanos, Dimitris Papadopoulosu (75′ Giorgos Fotakis)

Panionios
Giannis Anestis, Tasos Avlonitis, Amiris Kurdi, Alexandros Kouros, Vasilis Labropoulos, Nikos Pantidos, Markos Dounis (64′ Leonidas Kampantais), Pavlos Mitropoulos, Dimitris Kolovos, Christos Aravidis, Apostolos Giannou (46′ Andreas Lasnik)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4079 dni!