PAS – Panathinaikos 0:1

paoPanathinaikos Ateny wygrał wyjazdowy mecz 29. kolejki Super League z PAS Giannina 1:0.

W pierwszej odsłonie mecz nie stał na najwyższym poziomie. Panathinaikos miał nieco więcej do powiedzenia na murawie, ale liczne błędy przeszkadzały w stwarzaniu zagrożenia pod bramką gospodarzy. Dopiero w 36. minucie udało się gościom przeprowadzić skuteczną akcję. Z rzutu rożnego piłkę wstrzelił w pole karne Nano, głową wybił ją poza „16” Andi Lila, ale futbolówka trafiał wprost na stopę Abdula Jeleela Ajaguna, a jego wolej okazał się nie do obrony.

Nadzieje na większe emocje w drugiej części pojedynku okazały się złudne, bo tempo meczu wyraźnie spadło i prócz kilku nieudanych prób Panathinaikosu nic efektownego i efektywnego się już nie wydarzyło.


PAS GIANNINA – PANATHINAIKOS ATENY 0:1 (0:1)
0:1 Abdul Jeleel Ajagun 36′

ż.k. Noe Acosta – Konstantinos Triantafyllopoulos, Tasos Lagos, David Mendes da Silva

PAS
Markos Vellidis, Themistoklis Tzimopoulos, Theodoris Berios, Giorgos Dasios, Dimitris Kolovetsios, Alexis Michail, Andi Lila (75′ Evripidis Giakos), Emiljano Vila, Stavros Tsoukalas (56′ Noe Acosta), Nikos Korovesis (70′ Andraz Struna), Brana Ilić

Panathinaikos
Stefanos Kapino, Konstantinos Triantafyllopoulos, David Mendes da Silva, Gordon Schildenfeld, Nikos Marinakis, Tasos Lagos (75′ Christos Donis), Nano, Zeca, Abdul Jeleel Ajagun, Viktor Klonaridis (58′ Mehdi Abeid), Nikos Karelis (72′ Marcus Berg)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!