Platanias – AELK 7:0

plataniasAO Platanias wygrał 7:0 z AEL-em Kallonis w meczu 29. kolejki Super League.

W 3. minucie piłka uderzona z rzutu wolnego przez Alkisa Dimitrisa nabrała dziwnej rotacji i trafiła w prawy słupek bramki. W 36. minucie mający większe parci na zdobycie bramki gospodarze otworzyli wynik meczu. Prawą stroną bardzo zdecydowanie wdarł się w pole karne Aleksandar Katai który wyłożył piłkę przed bramkę, gdzie obrońcę ubiegł Panagiotis Vlachodimos. Tuż przed końcem pierwszych 45 minut padł drugi gol dla gospodarzy. Futbolówkę pod bramkę wstrzelił Katai, a do bramki głową skierował ją ..obrońca gości Anestis Anastasiadis.

W 49. minucie Platanias prowadził już 3:0. Samuel Inkoom zagrał długą piłkę w pole karne do Vlachodimosa, który ładnym strzałem w krótki róg trafił do siatki. Chwilę po tym golu Paul Keita wywalczył rzut karny, ale okazji na zmniejszenie porażki nie wykorzystał Emanuel Perrone, który z 11 metrów trafił w słupek. W 62. minucie Katai świetnym uderzeniem z ostrego kata zupełnie zaskoczył Giannisa Siderakisa. W 69. minucie za faul na Vlachodimosie czerwoną kartkę ujrzał Maxime Josse. Chwilę później było już 5:0, a gola bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Abdul Aziz Tetteh. W 73. minucie David Torres zgrał piłkę głową do Fanourisa Goundoulakisa, który z bliska podwyższył wynik na 6:0. Rywali definitywnie dobił w 88. minucie ten, który całą kanonadę rozpoczął czyli Vlachodimos. Skrzydłowy Plataniasu uderzył z kilkunastu metrów po ziemi w róg bramki, a bramkarz nawet nie drgnął..


AO PLATANIAS – AEL KALLONIS 7:0 (1:0)
1:0 Panagiotis Vlachodimos 36′
2:0 Anestis Anastasiadis 44′(samob)
3:0 Panagiotis Vlachodimos 49′
4:0 Aleksandar Katai 62′
5:0 Abdul Aziz Tetteh 69′
6:0 Fanouris Goundoulakis 73′
7:0 Panagiotis Vlachodimos 85′

ż.k. Alkis Dimitris, Samuel Inkoom – Marcelo Goianira, Raúl Llorente
cz.k. Maxime Josse 69′

Platanias
Antonis Giorgallidis, Vasco Faísca, Samuel Inkoom, Alkis Dimitris, Antar Yahia, Juan Aguilera, Abdul Aziz Tetteh, Panagiotis Vlachodimos, Aleksandar Katai (71′ Fanouris Goundoulakis), David Torres (81′ David Cerra), Nikola Beljić (58′ Kostas Kaznaferis)

AELK
Giannis Siderakis, Marcelo Goianira (67′ Hugo Faria), Anestis Anastasiadis, Giorgos Chorianopoulos, Raúl Llorente (50′ Guy Gnabouyou), Jakub Podaný, Jonan García (67′ Nikos Kaltsas), Paul Keita, Maxime Josse, Leozinho, Emanuel Perrone

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!