AELK – OFI 1:0

ael_kallonisAEL Kalloni wygrał 1:0 z OFI Kreta w meczu 30. kolejki Super League.

Obie ekipy postawiły na otwartą grę, która przenosiła się od bramki do bramki, ale obie miały poważny problem z wykończeniem akcji, a właściwie z celnością oddawanych strzałów. Najbliżej bramkowej zdobyczy był w 33. minucie Emanuel Perrone, ale nie potrafił skierować piłki do praktycznie pustej bramki.

W drugiej połowie gra wyglądała podobnie, z tym że gospodarze potyczki zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 69. minucie obrońcy OFI mało zdecydowanie próbowali odebrać piłkę rywalom kilka metrów przed polem karnym, co wykorzystał bardziej zdecydowany Leozinho, który strzałem po ziemi trafił w dolny róg bramki strzeżonej przez Daniela Fernandesa.


AEL KALLONIS – OFI KRETA 1:0 (0:0)
1:0 Leozinho 69′

ż.k. Hugo Faria, Emanuel Perrone, Marcelo Goianira – Dudu, Nery Bareiro

AELK
Andrew Hogg, Gabriel Zakuani, Anestis Anastasiadis (6′ Stratis Valios), Giorgos Chorianopoulos, Hugo Faria, Marcelo Goianira, Jakub Podaný, Leozinho, Jonan Garcia (75′ Nikos Kaltsas), Giorgos Manousos, Emanuel Perrone (90′ Vlasis Kazakis)

OFI
Daniel Fernandes, Marco Zoro, Konstantinos Banousis (46′ Thanasis Papazoglou), Carlos Milhazes, Giannis Stathis, Nery Bareiro, Željko Kalajdžić, Ze Eduardo, Dudu (73′ Manolis Rovithis), Vasilis Koutsianikoulis, Alexandros Perogamvrakis (66′ Mirnes Śiśić)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3963 dni!