Warzycha znowu w akcji!

warzychaW najbliższy piątek żywa legenda Panathinaikosu Ateny Krzysztof Warzycha znów rozegra mecz.

Nie będzie to zielona murawa, ale emocje będą gwarantowane. Mecz All Star Game, bo o niego chodzi, w którym zagrają dawne gwiazdy greckiej ligi i nie tylko będzie miał szczytny cel, a mianowicie pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi, które nawiedziło na początku roku Kefalonie.

W piątkowy wieczór w hali OAKA zagrają przeciw sobie dwie drużyny. W pierwszej nazwanej All Star Elladas zagrają greckie gwiazdy – Antonis Nikopolidis, Theodoris Zagorakis, Kostas Frantzeskos, Grigoris Georgatos, Vasilis Tsiartas, Angelos Basinas, Dimitris Saravakos, Spyros Maragos, Nikos Dabizas i Stelios Giannakopoulos. W drużynie All Star Wspólnej Europy pojawią się – Mario Galinović, Predrag Đorđević, Krzysztof Warzycha, Aljoša Asanović, Miguel Perez, Alex Perez, Antonio Benarrivo, Rubén de la Red i Luciano de Souza.

Impreza ta to nie tylko sam mecz, ale również towarzyszące mu występy artystyczne. Ma to na celu zgromadzenie jak największej liczby sympatyków nie tylko dobrej zabawy, ale przede wszystkim tych, którzy chcą pomóc swoim rodakom poszkodowanym w trzęsieniu ziemi.

2 opinie na “Warzycha znowu w akcji!

a taki Benarrivo to co ma wspólnego z Grecją? Całe życie siedział w Parmie przecież. 🙂
Trochę dziwi mnie brak C. Karembeu, który jest na miejscu (?) i ma głośne nazwisko. Chyba, że ma inne obowiązki to co innego. Kovacevic chyba też pracuje dla klubu z Pireusu, z tego co kojarzę. A co porabia J. Wandzik?

To jest drużyna Wspólnej Europy, więc wcale z Grecją nie musiała być związana. Być może właśnie tych zawodników zaproszono, bo mają jakieś doświadczenia z takimi klęskami naturalnymi. Tak jak wspomniałeś inni mogą mieć inne obowiązki, a np Warzycha jest teraz wolny więc może uczestniczyć w tym show..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!