Aris – Ergotelis 0:2

ergotelisAris Saloniki przegrał w meczu 31. kolejki Super League z Ergotelisem Heraklion 0:2 i tym samym opuszcza szeregi Super League.

Gospodarze nie wyszli na mecz pełni optymizmu i już po pierwszej połowie przegrywali 0:2. W 28. minucie Andreas Bouchalakis uderzył piłkę z rzutu rożnego, w polu karnym po dużym zamieszaniu starał się skierować ją do bramki Álvaro Mejía, ale ostatecznie to Giorgos Sarris trafił do siatki. Dwie minuty później Bouchalakis zagrał długa piłkę w pole karne do Dimitrisa Diamantakosa, który przyjął piłkę i precyzyjnym uderzeniem powiększył przewagę Ergotelisu.

W drugiej części goście z Krety skutecznie kontrolowali mecz, a Aris nie miał już ani pomysłu, ani wiary w osiągnięcie korzystnego wyniku w tym meczu..


ARIS SALONIKI – ERGOTELIS HERAKLION 0:2 (0:2)
0:1 Giorgos Sarris 28′
0:2 Dimitris Diamantakos 30′

ż.k. Andreas Bouchalakis, Manolis Tzanakakis
cz.k. Vladimir Stojković 87′

Aris
Sokratis Dioudis, Michalis Giannitsis (46′ Vasilis Karagounis), Charalabos Oikonomopoulos (46′ Vasilis Triantafyllakos), Mavroudis Bougaidis, Kristi Vangjeli, Antonis Tsiaras, Valentinos Vlachos, Petros Kaminiotis (61′ Dimitris Sounas), Andreas Tatos, Michalis Manias, Tasos Bakasetas

Ergotelis
Vladimir Stojković, Manolis Tzanakakis, Minas Pitsos, Álvaro Mejía, Abdisalam Ibrahim (84′ Gaetano Monachello ), Giorgos Sarris, Horacio Cardozo, Andreas Bouchalakis (75′ Chrysovalantis Kozoronis), Diego Romano, Angelos Chanti, Dimitris Diamantakos (90′ Grigoris Athanasiou)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4081 dni!