Veria – Skoda 3:2

veroiaPAE Veria pokonał w 31. kolejce Super League Skodę Xanthi 3:2.

od początku meczu większe parcie na bramka rywala mieli gospodarze. W 5. minucie wywalczyli rzut wolny kilka metrów od pola karnego, do piłki podszedł Branko Ostojić i świetnym uderzeniem trafił w róg bramki, dając tym samym „Królowej Północy” bramkową przewagę. W 33. minucie Skoda wyrównała. Piłkę przyjął Theodoris Vasialakis i po krótkim rajdzie uderzył tuż obok interweniującego golkipera, piłka poszła łukiem, trafiła w słupek i wpadła do siatki. W 42. minucie zdobywca gola wyrównującego ujrzał drugą żółtą kartkę i musiał przedwcześnie opuścić murawę.

W 51. minucie zrzutu wolnego strzelił na bramkę gospodarzy Petros Mantalos, futbolówka po rękach golkipera trafiła w słupek. W 58. minucie Kenan Bargan zdecydował się na indywidualną akcję, ale jego pierwszy strzał przyblokował defensor, piłka jednak wróciła do napastnika Verii, który tym razem trafił w róg bramki. W 70. minucie gospodarze wyprawcowali sobie już dwie bramki przewagi. Najpierw indywidualnie poszedł na bramkę Esmaël Gonçalves, ale wytrącony z równowagi zagrał na drugi słupek do Zezinho, a ten wyłożył piłkę do wbiegającego w pole karne Charabosa Pavlidisa, który wyczekał i w odpowiednim momencie kopnął futbolówkę do bramki. W doliczonym czasie gry nie brakowało emocji, bo najpierw wykluczony z gry został Branko Ostojić, a chwilę później Stelios Nakas zmniejszył rozmiary porażki na 2:3.


PAE VERIA – SKODA XANTHI 3:2 (1:1)
1:0 Branko Ostojić 6′
1:1 Theodoris Vasilakakis 33′
2:1 Kanan Bargan 58′
3:1 Charalabos Pavlidis 70′
3:2 Stelios Nakas 90’+4′

ż.k. Alexandros Vergonis, Branko Ostojić, Dimitris Amarantidis – Theodoris Valsiakakis, Panagiotis Triadis, Josemi, Nicolas Marin
cz.k. Branko Ostojić 90’+3′ – Theodoris Valsiakakis 42′

Veria
Giorgos Kantimoiris, Dimitris Amarantidis, Nikos Georgiadis, Angelos Vertzos, Zezinho, Branko Ostojić, Charalabos Pavlidis, Alexandros Vergonis, Nikos Kaltsas (66′ Mahamadou Sissoko), Kenan Bargan, Esmaël Gonçalves (79′ Pawieł Komołow)

Skoda
Dimitris Kyriakidis, Julián de Guzmán, Dimitris Goutas, Paito, Manolis Bertos, Josemi, Theodoros Vasilakakis, Petros Mantalos (75′ Nicolas Marin), Panagiotis Triadis (61′ Carlos Calvo), Esteban Solari (75′ Stelios Nakas), Karim Soltani

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4077 dni!