Panionios – Asteras 3:0

panionios_gssPanionios GSS wygrał 3:0 z Asterasem Tripolis w meczu 32. kolejki Super League.

Panionios szybko objął prowadzenie w tym meczu, co zresztą przełożyło się na wysokie prowadzenie do przerwy. W 6. minucie Dimitris Kolovos wstrzelił piłkę z rzutu rożnego, a w polu karnym Giorgosa Bantisa uprzedził i zarazem wykorzystał jego błąd Apostolos Giannou, który głową trafił do bramki. W 29. minucie gospodarze podwyższyli na 2:0. Asteras stracił piłkę na połowie gospodarzy, a z kontrą wyszedł Giannou, który świetnym podaniem otworzył drogę do bramki Christosovi Aravidosowi, a ten wykorzystał sytuację sam na sam. W 42. minucie gola na 3:0 strzelił Markos Dounis, który wyszedł do długiej piłki zagranej przez Kolovosa i z półwoleja trafił do siatki.

Pierwsza odsłona pojedynku zabrała emocje i w drugiej odsłonie nie mogło być wielkiego widowiska. Oczywiście Asteras starał się choć minimalnie poprawić wynik meczu, zwłaszcza w końcówce, ale gospodarze skutecznie oddalali grę od swojej bramki i tym samym ten okazały wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka..


PANIONIOS GSS – ASTERAS TRIPOLIS 3:0 (3:0)
1:0 Apostolos Giannou 6′
2:0 Christos Aravidis 29′
3:0 Markos Dounis 42′

ż.k. Nikos Pantidos – Dorin Goian, Juan Munafo Horta

Panionios
Giannis Anestis, Tasos Avlonitis, Efthimios Kouloucheris, Amiris Kurdi, Alexandros Kouros (71′ Manolis Zacharakis), Vasilis Labropoulos, Nikos Pantidos, Markos Dounis, Dimitris Kolovos (65′ Andreas Lasnik), Christos Aravidis, Apostolos Giannou (78′ Leonidas Kampantais)

Asteras
Giorgos Bantis, Tasos Papachristos, Giannis Kontoes (46′ Brauian Lluy), Giorgos Zisopoulos, Dorin Goian, Sebastian Setti (70′ Jeronimo Barrales), Juan Munafo Horta, Fernando Usero, Valdo (60′ Pablo De Blasis), Juanma, Mauricio Carrasco

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4011 dni!