Odmieniona kadra Olympiakosu!

olympiakos_pireusOlympiakos Pireus w najbliższy piątek rozegra pierwszy mecz sparingowy z Panionios GSS. W kadrze mistrza Grecji pojawiło się kilka nowych twarzy.

Koniec sezonu to początek powrotów z wypożyczeń, których Olympiakos zakontraktował w ostatnim sezonie najwięcej. Do Pireusu już wrócili Andreas Bouchalakis, Dimitris Diamantakos i Manolis Tzanakakis z Ergotelisu Heraklion, Dimitris Kolovos z Panionios GSS, Babis Lykogiannis z Levadiakosu, Panagiotis Vlachodimos z AO Platanias i Vasilis Karagounis z Arisa Saloniki.

Najbliższe tygodnie będą dla tych piłkarzy bardzo ważne, bo decydować będą o tym, czy zostaną w najlepszej greckiej drużynie na nowy sezon, czy też znów będą grać na wypożyczeniu w innych zespołach.

Na ten piątkowy sparing Michel powoła jeszcze 13 piłkarzy – Eleftheriosa Choutesiotisa, Giorgosa Strezosa, Davida Fustera, Ariela Ibagaze, Paulo Machado, Ivana Marcano, Avraama Papadopoulosa, Tasosa Papazoglou, Pele, Manolisa Saliakasa, Javiera Saviole, Miguela Torresa i Praxitelisa Vourosa.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!