Santos w Gabonie?

gabonPoniedziałkowym przedpołudniem greckie media wstrząsnęła wiadomość o tym jakoby Fernando Santos miał by zostać trenerem reprezentacji Gabonu.

Większość portali powołuje się na gabońską prasę, która zaś czerpała swoje info z federacji piłkarskiej tego kraju. Ponoć włodarze „Fédération Gabonaise de Football” czekają już tylko na podpis Santosa.

Wiadomość ta wygląda dość komicznie, zwłaszcza że Portugalczyk po Mundialu chciał wrócić do pracy w klubie, ale kto wie..

4 opinie na “Santos w Gabonie?

Gabon sparzył się na Paulo Duarte i mógłby w końcu dać poprowadzić kadrę jakiemuś lokalnemu trenerowi, choćby Mbourounot, który jest tymczasowym selekcjonerem. Ale zamiana Santosa na Duarte niewątpliwie byłaby skokiem jakościowym.

Jestem ciekaw ile w tym jest prawdy i czy Santos o tym w ogóle słyszał ;), bo Portugalczyk zupełnie nie rozpatrywał prowadzenia innej reprezentacji.

No tak 😉 Ale niewątpliwie wiarygodność tej informacji wzmacnia fakt, że donosi o tym też gabońska prasa, bo np. w przypadku Domenecha i reprezentacji Tunezji albo Trapattoniego i kadry Wybrzeża Kości Słoniowej to były tylko wymysły europejskich gazet.

Jak na razie Santos nie skomentował sytuacji..

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!