Moras: Jestem szczęśliwy

wc2014Vangelis Moras wyraził wielkie zadowolenia z powodu powołania go do szerokiej kadry Grecji na Mundial w Brazylii.

Mam nadzieję, że ostatecznie znajdę się w kadrze 23 zawodników, która ogłoszona będzie w poniedziałek. Zawsze myślami byłem z reprezentacją, mimo że nie pojawiałem się w ostatnich trzech latach na zgrupowaniach. Zawsze dążyłem to tego by znaleźć się w kadrze i jestem szczęśliwy, że zostałem powołany. Mój udział w Pucharze Świata po takim sezonie byłby wielką nagrodą.

2 opinie na “Moras: Jestem szczęśliwy

Moras ma za sobą bardzo udany sezon w Hellas Verona okraszony wysokim na beniaminka miejsce w tabeli Serie A zatem dlaczego miałby się nie znaleźć w kadrze Grecji na MŚ? Przyda się aby pomóc powstrzymany kolumbijski atak w pierwszej kolejce fazy grupowej. Skoro o Kolumbii mowa: mój idol Macnelly Torres już wczoraj został poinformowany przez sztab szkoleniowy reprezentacji Kolumbii, że niestety nie znajdzie się w gronie 23 piłkarzy, którzy pojadą na mundial. Niestety przeciętne występy w saudyjskim Al-Shabab nie dawały mu żadnych szans by pojechać do Brazylii pomimo, że podczas kwalifikacji grał niemal regularnie w pierwszym składzie. Cóż, wszyscy moi ulubieni za wyjątkiem Forlana i Luisa Suareza w czerwcu mogą sobie pojechać na wakacje.

Jest Avraam, Sokratis, Manolas, Moras i wszechstronny Katsouranis. Któryś z nich może nie pojechać. Ponoć Santos waha się między Avraamem i właśnie Morasem. Zobaczymy w poniedziałek czy któregoś wykluczy.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4010 dni!