MŚ 2014: Kadra w komplecie!

wc2014W czwartek wszyscy powołani kadrowicze pojawili się w Agios Kosmas.

Pierwszą rzeczą jaką kadrowicze przeszli po pojawieniu się w ośrodku szkoleniowym to badania krwi i ogólny przegląd zdrowia. Cała procedura zakończy się w piątek.

Kilka godzin później Fernando Santos pod okiem dziennikarzy i prezesa EPO Giorgosa Sarrisa przeprowadził pierwszy oficjalny trening.

W pierwszej jego części selekcjoner utworzył dwie grupy, które ćwiczyły mobilność i rozgrywanie piłki. W pierwszej znaleźli się w większości obrońcy- Moras, Manolas, Papastathopoulos, Tzavellas, Holebas, Torosidis, Vyntra, Tachtsidis, Katsouranis i Tziolis. W drugiej zaś zawodnicy w większości ofensywni – Maniatis, Samaris, Kone, Christodoulopoulos, Fetfatzidis, Karagounis, Samaras, Gekas, Salpingidis i Mitroglou.

W drugiej części kadrowicze byli podzieleni na trzy kolorowe grupy, które rozgrywały gierkę na 30 metrach. Grupa żółta – Katsouranis, Moras, Tzavellas, Manolas, Tziolis, Maniatis, Vyntra. Grupa czerwona – Holebas, Torosidis, Tachtsidis, Christodoulopoulos, Fetfatzidis, Maniatis, Glykos. Grupa niebieska – Samaras, Mitroglou, Karagounis, Kone, Salpingidis, Samaris, Papastathopoulos.

W środę, kiedy to na zgrupowaniu w ośrodku szkoleniowym była tylko siódemka zawodników imieniny celebrowali Kostas Mitroglou i Kostas Manolas. Ten pierwszy zaopatrzył kolegów w słodkości..


Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4078 dni!