Nowy sezon z nowym PAOK-iem!

paok_2013Włodarze PAOK-u Saloniki mimo zainwestowanych dużych pieniędzy zawiedli się na poczynaniach piłkarzy w zeszłym sezonie i dlatego od kilku tygodni kadra drużyny ulega poważnemu przewietrzeniu.

Właściciel „Tyrana Północy” Ivan Savvidis i dyrektor techniczny Zisis Vryzas postawili na zmniejszenie uposażenia nowych kontraktów, a to poniosło za sobą kilka nieoczekiwanych rozstań. Piłkarze zarzucają klubowi m.in to, że wcześniejsze ustalenia nie są respektowane, a nowe warunki umowy są nie do przyjęcia. Z tego też powodu z PAOK-iem rozstali się Zvonimir Vukić, Costin Lazar, Kostas Katsouranis i Lino.

Prócz tego kontrakty rozwiązano z Giorgosem Georgiadisem i Michaelem Gspurningiem, a umowa z Bibrasem Natcho wygasła. Lucas Perez praktycznie na życzenie został wypożyczony do Deportivo La Coruna, a Jacobo do CD Tenerife. Do swoich klubów wrócili zaś Miroslav Stoch, Sekou Oliseh, Juan Insaurralde i Sotiris Ninis.

Można zatem powiedzieć, że podstawowa „11” drużyny z ostatniego półrocza zmniejszyła się prawie o 3/4, a to oznacza, że odmieniony PAOK pod wodzą nowego trenera Angelosa Anastasiadisa będzie grał nieco inny futbol niż w poprzednim sezonie.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4009 dni!