Dystans włodarzy Skody!

skodaOstatnio pojawiły się plotki jakoby Skoda Xanthi chciała zatrudnić Giorgosa Karagounisa. Klub w specyficzny sposób odpowiedział zainteresowanym tym tematem..

Na oficjalnej stronie internetowej „Królowej Tracji” pojawił się wpis – „Poszukiwania zakończone. Skoda Xanthi wynajęła willę o powierzchni 5000 m², z krytym i odkrytym basenem, z lądowiskiem dla helikopterów i małym polem golfowym dla zawodnika, który przyjdzie podpisać z nami kontrakt, panie Karagounis.” Na końcu znalazł się też dopisek – „Udanych wakacji dla wszystkich„.

Plotek na temat greckiej przygody Karagounisa pojawiło się już wiele, związanych m.in. z AEK-iem Ateny, OFI Kreta, a nawet AE Ermionidas, ale tylko administracja Skody zareagowała z tak potrzebnym dystansem..

2 opinie na “Dystans włodarzy Skody!

Ten malutki klub był, jest i będzie tylko i wyłącznie zakompleksioną drużyną – po raz kolejny to potwierdzają. Ta „niby zabawna” odpowiedź jest kierowana bezpośrednio do Karagounisa, który przecież plotek o kierunkach transferowych nie wymyśla tylko robią to dziennikarze. Dla piłkarza, który tyle osiągnął w karierze powinni mieć więcej szacunku bo nigdy nie wychowali i nie wychowają w swoim śmiesznym klubiku gracza, który choćby w połowie dawał swojej drużynie tyle co Karagounis – nie mówiąc o sukcesach. Tym pajacom, jako Grekom, przecież dostarczał tyle emocji gdy był liderem kadry a te imbecyle już o tym zapomnieli? Kurvva, jaka szkoda że oni nie spadli rok temu… Eh.

Mnie się wydaje, że to jest kierowane do wszystkich, zwłaszcza tych pseudo dziennikarzy, którzy chcą jedynie zrobić sensacje, przyciągnąć oczy. Ja czytałem bezpośrednio u źródła tę rewelację i wynika z tego, że coś gdzieś usłyszeli i dorobili całą resztę. Zresztą dziwię się, że tak nakręcają się osobą Karagounisa, który po niedawnych rozmowach z PAO zapewne w ogóle nie bierze pod uwagę opcji kontynuowania kariery w Grecji. Prędzej ją zakończy. Takie jest moje zdanie.

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3900 dni!