Kerkyra – Panthrakikos 2:1

aokkerkyraAOK Kerkyra na inaugurację sezonu 2014/2015 Super League pokonał Panthrakikos Komotini 2:1.

AOK Ketrkyra już w 16. minucie zdobył pierwsza bramkę sezonu 2014/2015. W 16. minucie gospodarze wywalczyli rzut wolny, którego na gola zamienił uderzeniem nie do obrony Sebastián Nayar. Nieco ponad 10 minut później beniaminek podwyższył swoje prowadzenie, a gola tym razem strzelił Saša Kajkut. Kontrę wyprowadził Javito, który wstrzelił piłkę w pole karne, w którym doskonale wyszedł do piłki bośniacki napastnik i głową pokonał Daniela Fernandesa.

W drugiej części gospodarzom gra już się tak dobrze nie układała, a w 62. minucie Panathrakikos strzelił gola kontaktowego. Vasilis Triantafyllakos z głębi pola wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie przyjął ją na klatkę piersiową Igor i po chwilowym zawahaniu mocno uderzył w środek bramki nie dając bramkarzowi szans na skuteczną interwencję. Niestety dla gości z Komotini to była ich jedyna bramka w tym meczu.


AOK KERKYRA – PANTHRAKIKOS KOMOTINI 2:1 (2:0)
1:0 Sebastián Nayar 16′
2:0 Saša Kajkut 27′
2:1 Igor 62′

ż.k. Panagiotis Zorbas, Horacio Cardozo

Kerkyra
Ernestas Šetkus, Mathieu Gomes, Anastasios Venetis, Stelios Maragos, Petros Kanakoudis, Sebastián Nayar, Horacio Cardozo, Javito (88′ Vladimir Dimitrovski), Ángel Rojas (79′ Panagiotis Zorbas), Nemanja Obradović (65′ Jordao Diogo), Saša Kajkut

Panthrakikos
Daniel Fernandes, Thanasis Papageorgiou, Pape M’Bow, Sofyane Cherfa, Nikos Tsoumanis (61′ Guillermo Perez), Antonis Ladakis, Deniz Baykara, Vasilis Triantafyllakos (74′ Dimitris Chasomeris), Christos Tzanis, Igor, José María Cases (46′ Nicolas Diguiny)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4075 dni!