PAS – Asteras 3:1

pas_gianninaPAS Giannina wygrał 3:1 z Asterasem Tripolis w meczu 1. kolejki Super League.

W 42. minucie Diego Martín Rolle uwolnił się od naciskającego go Evripidisa Giakosa, zagrał długą piłkę w pole karne, gdzie na 13 metrze wyszedł do niej bardzo zdecydowanie Jeronimo Barrelas i efektownym uderzeniem a’la „szczupak” skierował piłkę w długi róg bramki, nie dając golkiperowi szans.

W drugiej połowie rządził już tylko „Ajaks Epiru”. W 59. minucie z lewej strony boiska piłkę wstrzelił Nikos Korovesis, głową zgrał ją do Brany Ilicia Nikos Kaltsas, a do bramki po kolejnym podaniu trafił Cristian Chavez. W 67. minucie PAS prowadził 2:1. Stojący na 16 metrze Chavez zagrał na lewo do Korovesisa, a ten zgrał futbolówkę wprost na nogę Ilicia i piłka wpadła do bramki. W 70. minucie wynik ustalił Themistoklis Tzimopoulos, który najlepiej zachował się w polu karnym przy wrzutce Giorgosa Dasiosa i głową pokonał Kostasa Theodoropoulosa.


PAS GIANNINA – ASTERAS TRIPOLIS 3:1 (0:1)
0:1 Jeronimo Barrales 42′
1:1 Cristoan Chavez 59′
2:1 Brana Ilić 67′
3:1 Themistoklis Tzimopoulos 70′

ż.k. Themistoklis Tzimopoulos, Charis Charisis – Tasos Papachristos, Dimitris Kourbelis, Ritchie Kitoko
cz.k. Tasos Papachristos 73

PAS
Markos Vellidis, Giorgos Dasios, Alexis Michail, Themistoklis Tzimopoulos, Nikos Korovesis, Andi Lila, Andraž Struna, Cristian Chávez (77′ Noe Acosta), Evripidis Giakos (84′ Charis Charisis), Stavros Tsoukalas, Brana Ilić (79′ Stamatis Sapalidis)

Asteras
Kostas Theodoropoulos, Ritchie Kitoko, Giorgos Zisopoulos, Dorin Goian, Éric Tié Bi (63′ Juan Munafo Horta), Tasos Papachristos, Nicolás Fernández (46′ Dimitris Kourbelis), Fernando Usero, Diego Martín Rolle, Pablo Leonel Mazza (76′ Facundo Parra), Jerónimo Barrales

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4083 dni!