Platanias – PAOK 0:4

paok_2013PAOK Saloniki wygrał 4:0 wyjazdowy mecz 2. kolejki Super League z AO Platanias.

W 18. minucie świetne uderzenie z dystansu Ergysa Kace zatrzymało się na lewym słupku bramki strzeżonej przez Kostas Peristeridisa. W 39. minucie PAOK przełamał w końcu defensywę gospodarzy i objął prowadzenie. Z rzutu rożnego piłkę wstrzelił Razvan Rat, a na szóstym metrze najwyżej wyskoczył do niej Stefanos Athanasiadis i głową trafił do bramki.

W siódmej minucie drugiej części meczu goście z Saloniki podwyższyli swoje prowadzenie. Theofanis Tzandaris zagrał po ziemi na prawo do Giannisa Skondrasa, który z linii końcowej wycofał piłkę do Dimitrisa Salpingidisa, który błyskawicznym strzałem z kilku metrów umieścił piłkę w siatce. W 80. minucie grający od zaledwie 18 minut Abdul Aziz Teteh zapracował sobie na dwie żółte kartki i PAOK miał już pewność że nie straci swojego prowadzenia, a dodatkowo w 82. minucie gospodarzy skarcił Robert Mak. Z prawej strony pola karnego futbolówkę zagrał Rat, „Salpi” uderzył błyskawicznie, lecz trafił w słupek i piłka przeszłą wzdłuż bramki, ale blisko dalszego słupka był Mak i mimo trudności zdołał trafić do bramki. W 89. minucie wynik ustalił Giannis Skondras, który wykorzystał szansę sam na sam.


AO PLATANIAS – PAOK SALONIKI 0:4 (0:1)
0:1 Staefanos Athanasiadis 39′
0:2 Dimitris Salpingidis 52′
0:3 Robert Mak 82′
0:4 Giannis Skondras 89′

ż.k. Azrack Mahamat, Abdul Aziz Teteh – Ergys Kace, Alexandros Tziolis, Robert Mak
cz.k. Abdul Aziz Teteh 80′

Platanias
Konstantinos Peristeridis, Banana Yaya, Juan Aguilera, Jewhen Neplach, Giorgos Zaradoukas, Alexandros Apostolopoulos (78′ Ousmane Coulibaly), Kostas Mendrinos, Azrack Mahamat, Thanasis Tsourakis, Fanouris Goundoulakis (62′ Abdul Aziz Tetteh), Thomas Nazlidis (58′ David Torres)

PAOK
Panagiotis Glykos, Miguel Vítor, Giannis Skondras, Giorgos Tzavellas, Ergys Kace, Alexandros Tziolis (77′ Giorgos Katsikas), Razvan Rat (84′ Stelios Pozatzidis), Hedwiges Maduro (28′ Theofanis Tzandaris), Robert Mak, Dimitris Salpingidis, Stefanos Athanasiadis

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4007 dni!