OFI – Veria 0:1

veroiaOFI Kreta przegrał w ostatnim meczu 2. kolejki Super League z PAE Veria 0:1.

W 11. minucie OFI bliski był zdobycia gola, ale pecha miał Vasilis Labropoulos, który uderzył piłkę z ostrego kąta, ale ta trafiła w słupek. W 43. minucie to goście mogli prowadzić, ale piłka po strzale Nikosa Kaltsasa uderzyła w poprzeczkę.

W 58. minucie goście otworzyli wynik tego pojedynku. Akcję rozpoczął Nicolao Dumitru, który szybkim podaniem uruchomił na lewym skrzydle Bena Nabouhane, a ten z linii końcowej wstrzelił piłkę do wbiegającego na piaty metr Kaltsasa, który nienaciskany przez nikogo trafił do bramki. Jak się później okazało, był to gola na wagę kompletu punktów..


OFI KRETA – PAE VERIA 0:1 (0:0)
0:1 Nikos Kaltsas 58′

ż.k. Antonis Petropoulos, Carlos Milhazes, Manolis Monaikis, Ayodele Adeleye – Raul Bravo, Angelos Vertsos, Jose Catala, Giorgos Kantimoiris

OFI
Giorgi Loria, Theodoros Tripotseris, Ayodele Adeleye, Giannis Stathis, Carlos Milhazes, Abdoulaye Méïté (60′ Mayron George), Abdul Razak, Andreas Labropoulos (63′ Vasilis Koutsianikoulis), Giorgos Makris, Alexandros Perogamvrakis, Antonis Petropoulos (75′ Manolis Moniakis)

Veria
Giorgos Kantimoiris, Angelos Vertzos, Dimitris Amarantidis, Cyril Kali, Raúl Bravo (72′ Jose Catala), Alexandros Vergonis, David Vázquez, Nikos Kaltsas, Javier Cámpora (62′ Giorgos Georgiadis), Ben Nabouhane, Nicolao Dumitru (74′ Kenan Bargan)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4074 dni!