Terminarz Gamma Ethniki!

gethniki1415W piątek rozlosowano terminarz rozgrywek greckiej trzeciej ligi. Sezon rozpocznie się 14 września 2014, a zakończy 17 maja 2015 roku.

Grupa 1

1. kolejka / 16. kolejka
Aris Saloniki – Kastoria
Kabaniakos – Orfeas Eleftheropoulos
Ethnikos Agioneriou – AO Kavala
Iraklis Abelokipon – Ethnikos Alexandroupolis
Doxa Dramas – Evros Soufliou
Aris Akropotamou – Thyella Filota
Anagennisi Giannitson – Panserraikos Serres
Apollon Arnaias –Vyzantio Kokkinochomatos

2. kolejka / 17. kolejka
Kabaniakos – Aris Saloniki
Kastoria – Ethnikos Agioneriou
Orfeas Eleftheropoulos – Iraklis Abelokipon
AO Kavala – Doxa Dramas
Ethnikos Alexandroupolis – Aris Akropotamou
Evros Soufliou – Anagennisi Giannitson
Thyella Filota – Vyzantio Kokkinochomatos
Panserraikos Serres – Apollon Arnaias

3. kolejka / 18. kolejka
Aris Saloniki – Ethnikos Agioneriou
Iraklis Abelokipon – Kabaniakos
Doxa Dramas – Kastoria
Aris Akropotamou – Orfeas Eleftheropoulos
Anagennisi Giannitson – AO Kavala
Vyzantio Kokkinochomatos – Ethnikos Alexandroupolis
Apollon Arnaias – AO Kavala
Thyella Filota – Panserraikos Serres

4. kolejka / 19. kolejka
Iraklis Abelokipon – Aris Saloniki
Ethnikos Agioneriou – Doxa Dramas
Kabaniakos – Aris Akropotamou
Kastoria – Anagennisi Giannitson
Orfeas Eleftheropoulos – Vyzantio Kokkinochomatos
AO Kavala – Apollon Arnaias
Ethnikos Alexandroupolis – Panserraikos Serres
Evros Soufliou – Thyella Filota

5. kolejka / 20. kolejka
Aris Saloniki – Doxa Dramas
Aris Akropotamou – Iraklis Abelokipon
Anagennisi Giannitson – Ethnikos Agioneriou
Vyzantio Kokkinochomatos – Kabaniakos
Apollon Arnaias – Kastoria
Panserraikos Serres – Orfeas Eleftheropoulos
Thyella Filota – AO Kavala
Ethnikos Alexandroupolis – Evros Soufliou

6. kolejka / 21. kolejka
Aris Akropotamou – Aris Saloniki
Doxa Dramas – Anagennisi Giannitson
Iraklis Abelokipon – Vyzantio Kokkinochomatos
Ethnikos Agioneriou – Apollon Arnaias
Kabaniakos – Panserraikos Serres
Kastoria – Thyella Filota
Orfeas Eleftheropoulos – Evros Soufliou
AO Kavala – Ethnikos Alexandroupolis

7. kolejka / 22. kolejka
Aris Saloniki – Anagennisi Giannitson
Vyzantio Kokkinochomatos – Aris Akropotamou
Apollon Arnaias – Doxa Dramas
Panserraikos Serres – Iraklis Abelokipon
Thyella Filota – Ethnikos Agioneriou
Evros Soufliou – Kabaniakos
Ethnikos Alexandroupolis – Kastoria
Orfeas Eleftheropoulos – AO Kavala

8. kolejka / 23. kolejka
Vyzantio Kokkinochomatos – Aris Saloniki
Anagennisi Giannitson – Apollon Arnaias
Aris Akropotamou – Panserraikos Serres
Doxa Dramas – Thyella Filota
Iraklis Abelokipon – Evros Souflio
Ethnikos Agioneriou – Ethnikos Alexandroupolis
Kabaniakos – AO Kavala
Kastoria – Orfeas Eleftheropoulos

9. kolejka / 24. kolejka
Aris Saloniki – Apollon Arnaias
Panserraikos Serres – Vyzantio Kokkinochomatos
Thyella Filota – Anagennisi Giannitson
Evros Soufliou – Aris Akropotamou
Ethnikos Alexandroupolis – Doxa Dramas
AO Kavala – Iraklis Abelokipon
Orfeas Eleftheropoulos – Ethnikos Agioneriou
Kastoria – Kabaniakos

10. kolejka / 25. kolejka
Panserraikos Serres – Aris Saloniki
Apollon Arnaias – Thyella Filota
Vyzantio Kokkinochomatos – Evros Soufliou
Anagennisi Giannitson – Ethnikos Alexandroupolis
Aris Akropotamou – AO Kavala
Doxa Dramas – Orfeas Eleftheropoulos
Iraklis Abelokipon – Kastoria
Ethnikos Agioneriou – Kabaniakos

11. kolejka / 26. kolejka
Aris Saloniki – Thyella Filota
Evros Soufliou – Panserraikos Serres
Ethnikos Alexandroupolis – Apollon Arnaias
AO Kavala – Vyzantio Kokkinochomatos
Orfeas Eleftheropoulos – Anagennisi Giannitson
Kastoria – Aris Akropotamou
Kabaniakos – Doxa Dramas
Ethnikos Agioneriou – Iraklis Abelokipon

12. kolejka / 27. kolejka
Evros Soufliou – Aris Saloniki
Thyella Filota – Ethnikos Alexandroupolis
Panserraikos Serres – AO Kavala
Apollon Arnaias – Orfeas Eleftheropoulos
Vyzantio Kokkinochomatos – Kastoria
Anagennisi Giannitson – Kabaniakos
Aris Akropotamou – Ethnikos Agioneriou
Doxa Dramas – Iraklis Abelokipon

13. kolejka / 28. kolejka
Aris Saloniki – Ethnikos Alexandroupolis
AO Kavala – Evros Soufliou
Orfeas Eleftheropoulos – Thyella Filota
Kastoria – Panserraikos Serres
Kabaniakos – Apollon Arnaias
Ethnikos Agioneriou – Vyzantio Kokkinochomatos
Iraklis Abelokipon – Anagennisi Giannitson
Doxa Dramas – Aris Akropotamou

14. kolejka / 29. kolejka
AO Kavala – Aris Saloniki
Ethnikos Alexandroupolis – Orfeas Eleftheropoulos
Evros Soufliou – Kastoria
Thyella Filota – Kabaniakos
Panserraikos Serres – Ethnikos Agioneriou
Apollon Arnaias – Iraklis Abelokipon
Vyzantio Kokkinochomatos – Doxa Dramas
Anagennisi Giannitson – Aris Akropotamou

15. kolejka / 30ή Αγωνιστική
Aris Saloniki – Orfeas Eleftheropoulos
Kastoria – AO Kavala
Kabaniakos – Ethnikos Alexandroupolis
Ethnikos Agioneriou – Evros Soufliou
Iraklis Abelokipon – Thyella Filota
Doxa Dramas – Panserraikos Serres
Aris Akropotamou – Apollon Arnaias
Anagennisi Giannitson – Vyzantio Kokkinochomatos

Grupa 2

1. kolejka / 16. kolejka
AO Trikala – Makrochori
Theosprotos – AE Karaiskakis
AMS Vataniakos – FS Kozani
Oikonomos Tsaritsanis – Rigas Feraios
Pyrasos – Leukadia
Dotieas Agias – Achilleas Neokaisareias
Anagennisi Artas – Ethnikos Filippiadas
Opountinos Martinou – Pyrsos Grevenon

2. kolejka / 17. kolejka
Theosprotos – AO Trikala
Makrochori – AMS Vataniakos
AΕ Karaiskakis – Oikonomos Tsaritsanis
FS Kozani – Pyrasos
Rigas Feraios – Dotieas Agias
Leukadia – Anagennisi Artas
Achilleas Neokaisareias – Pyrsos Grevenon
Ethnikos Filippiadas – Opountinos Martinou

3. kolejka / 18. kolejka
AO Trikala – AMS Vataniakos
Oikonomos Tsaritsanis – Theosprotos
Pyrasos – Makrochori
Dotieas Agias – AE Karaiskakis
Anagennisi Artas – FS Kozani
Pyrsos Grevenon – Rigas Feraios
Opountinos Martinou – FS Kozani
Achilleas Neokaisareias – Ethnikos Filippiadas

4. kolejka / 19. kolejka
Oikonomos Tsaritsanis – AO Trikala
AMS Vataniakos – Pyrasos
Theosprotos – Dotieas Agias
Makrochori – Anagennisi Artas
AE Karaiskakis – Pyrsos Grevenon
FS Kozani – Opountinos Martinou
Rigas Feraios – Ethnikos Filippiadas
Leukadia – Achilleas Neokaisareias

5. kolejka / 20. kolejka
AO Trikala – Pyrasos
Dotieas Agias – Oikonomos Tsaritsanis
Anagennisi Artas – AMS Vataniakos
Pyrsos Grevenon – Theosprotos
Opountinos Martinou – Makrochori
Ethnikos Filippiadas – AE Karaiskakis
Achilleas Neokaisareias – FS Kozani
Rigas Feraios – Leukadia

6. kolejka / 21. kolejka
Dotieas Agias – AO Trikala
Pyrasos – Anagennisi Artas
Oikonomos Tsaritsanis – Pyrsos Grevenon
AMS Vataniakos – Opountinos Martinou
Theosprotos – Ethnikos Filippiadas
Makrochori – Achilleas Neokaisareias
AE Karaiskakis – Leukadia
FS Kozani – Rigas Feraios

7. kolejka / 22. kolejka
AO Trikala – Anagennisi Artas
Pyrsos Grevenon – Dotieas Agias
Opountinos Martinou – Pyrasos
Ethnikos Filippiadas – Oikonomos Tsaritsanis
Achilleas Neokaisareias – AMS Vataniakos
Leukadia – Theosprotos
Rigas Feraios – Makrochori
AE Karaiskakis – FS Kozani

8. kolejka / 23. kolejka
Pyrsos Grevenon – AO Trikala
Anagennisi Artas – Opountinos Martinou
Dotieas Agias – Ethnikos Filippiadas
Pyrasos – Achilleas Neokaisareias
Oikonomos Tsaritsanis – Leukadia
AMS Vataniakos – Rigas Feraios
Theosprotos – FS Kozani
Makrochori – AE Karaiskakis

9. kolejka / 24. kolejka
AO Trikala – Opountinos Martinou
Ethnikos Filippiadas – Pyrsos Grevenon
Achilleas Neokaisareias – Anagennisi Artas
Leukadia – Dotieas Agias
Rigas Feraios – Pyrasos
FS Kozani – Oikonomos Tsaritsanis
AE Karaiskakis – AMS Vataniakos
Makrochori – Theosprotos

10. kolejka / 25. kolejka
Ethnikos Filippiadas – AO Trikala
Opountinos Martinou – Achilleas Neokaisareias
Pyrsos Grevenon – Leukadia
Anagennisi Artas – Rigas Feraios
Dotieas Agias – FS Kozani
Pyrasos – AE Karaiskakis
Oikonomos Tsaritsanis – Makrochori
AMS Vataniakos – Theosprotos

11. kolejka / 26. kolejka
AO Trikala – Achilleas Neokaisareias
Leukadia – Ethnikos Filippiadas
Rigas Feraios – Opountinos Martinou
FS Kozani – Pyrsos Grevenon
AE Karaiskakis – Anagennisi Artas
Makrochori – Dotieas Agias
Theosprotos – Pyrasos
AMS Vataniakos – Oikonomos Tsaritsanis

12. kolejka / 27. kolejka
Leukadia – AO Trikala
Achilleas Neokaisareias – Rigas Feraios
Ethnikos Filippiadas – FS Kozani
Opountinos Martinou – AE Karaiskakis
Pyrsos Grevenon – Makrochori
Anagennisi Artas – Theosprotos
Dotieas Agias – AMS Vataniakos
Pyrasos – Oikonomos Tsaritsanis

13. kolejka / 28. kolejka
AO Trikala – Rigas Feraios
FS Kozani – Leukadia
AE Karaiskakis – Achilleas Neokaisareias
Makrochori – Ethnikos Filippiadas
Theosprotos – Opountinos Martinou
AMS Vataniakos – Pyrsos Grevenon
Oikonomos Tsaritsanis – Anagennisi Artas
Pyrasos – Dotieas Agias

14. kolejka / 29. kolejka
FS Kozani – AO Trikala
Rigas Feraios – AE Karaiskakis
Leukadia – Makrochori
Achilleas Neokaisareias – Theosprotos
Ethnikos Filippiadas – AMS Vataniakos
Opountinos Martinou – Oikonomos Tsaritsanis
Pyrsos Grevenon – Pyrasos
Anagennisi Artas – Dotieas Agias

15. kolejka / 30ή Αγωνιστική
AO Trikala – AE Karaiskakis
Makrochori – FS Kozani
Theosprotos – Rigas Feraios
AMS Vataniakos – Leukadia
Oikonomos Tsaritsanis – Achilleas Neokaisareias
Pyrasos – Ethnikos Filippiadas
Dotieas Agias – Opountinos Martinou
Anagennisi Artas – Pyrsos Grevenon

Grupa 3

1. kolejka / 16. kolejka
Achaiki – Ermis Kiveriou
Paneleusiniakos AO – Zakynthiakos
Mandraikos – Doxa Manoladas
PAO Vardas – AGS Vyzas Megaron
PAO Loutrakiou – AO Asteras Magoulas
PS Kalamata – Kymi
Panargeiakos – Panarkadikos
Pauzuje: Aiolikos

2. kolejka / 17. kolejka
Aiolikos – Achaiki
Ermis Kiveriou – Paneleusiniakos AO
Zakynthiakos – PAO Vardas
Doxa Manoladas – PAO Loutrakiou
AGS Vyzas Megaron – PS Kalamata
AO Asteras Magoulas – Panarkadikos
Kymi – Panargeiakos
Pauzuje: Mandraikos

3. kolejka / 18. kolejka
Achaiki – Paneleusiniakos AO
Mandraikos – Aiolikos
PAO Vardas – Ermis Kiveriou
PS Kalamata – Zakynthiakos
Panarkadikos – Doxa Manoladas
Panargeiakos – AGS Vyzas Megaron
AO Asteras Magoulas – Kymi
Pauzuje: PAO Loutrakiou

4. kolejka / 19. kolejka
Mandraikos – Achaiki
Paneleusiniakos AO – PAO Vardas
Aiolikos – PAO Loutrakiou
Ermis Kiveriou – PS Kalamata
Zakynthiakos – Panargeiakos
Doxa Manoladas – Kymi
AGS Vyzas Megaron – AO Asteras Magoulas
Pauzuje: Panarkadikos

5. kolejka / 20. kolejka
Achaiki – PAO Vardas
PAO Loutrakiou – Mandraikos
PS Kalamata – Paneleusiniakos AO
Panarkadikos – Aiolikos
Panargeiakos – Ermis Kiveriou
AO Asteras Magoulas – Zakynthiakos
Doxa Manoladas – AGS Vyzas Megaron
Pauzuje: Kymi

6. kolejka / 21. kolejka
PAO Loutrakiou – Achaiki
PAO Vardas – PS Kalamata
Mandraikos – Panarkadikos
Paneleusiniakos AO – Panargeiakos
Aiolikos – Kymi
Ermis Kiveriou – AO Asteras Magoulas
Zakynthiakos – Doxa Manoladas
Pauzuje: AGS Vyzas Megaron

7. kolejka / 22. kolejka
Achaiki – PS Kalamata
Panarkadikos – PAO Loutrakiou
Panargeiakos – PAO Vardas
Kymi – Mandraikos
AO Asteras Magoulas – Paneleusiniakos AO
AGS Vyzas Megaron – Aiolikos
Doxa Manoladas – Ermis Kiveriou
Pauzuje: Zakynthiakos

8. kolejka / 23. kolejka
Panarkadikos – Achaiki
PS Kalamata – Panargeiakos
PAO Loutrakiou – Kymi
PAO Vardas – AO Asteras Magoulas
Mandraikos – AGS Vyzas Megaron
Paneleusiniakos AO – Doxa Manoladas
Aiolikos – Zakynthiakos
Pauzuje: Ermis Kiveriou

9. kolejka / 24. kolejka
Achaiki – Panargeiakos
Kymi – Panarkadikos
AO Asteras Magoulas – PS Kalamata
AGS Vyzas Megaron – PAO Loutrakiou
Doxa Manoladas – PAO Vardas
Zakynthiakos – Mandraikos
Ermis Kiveriou – Aiolikos
Pauzuje: Paneleusiniakos AO

10. kolejka / 25. kolejka
Kymi – Achaiki
Panargeiakos – AO Asteras Magoulas
Panarkadikos – AGS Vyzas Megaron
PS Kalamata – Doxa Manoladas
PAO Loutrakiou – Zakynthiakos
Mandraikos – Ermis Kiveriou
Paneleusiniakos AO – Aiolikos
Pauzuje: PAO Vardas

11. kolejka / 26. kolejka
Achaiki – AO Asteras Magoulas
AGS Vyzas Megaron – Kymi
Doxa Manoladas – Panargeiakos
Zakynthiakos – Panarkadikos
Ermis Kiveriou – PAO Loutrakiou
Aiolikos – PAO Vardas
Paneleusiniakos AO – Mandraikos
Pauzuje: PS Kalamata

12. kolejka / 27. kolejka
AGS Vyzas Megaron – Achaiki
AO Asteras Magoulas – Doxa Manoladas
Kymi – Zakynthiakos
Panarkadikos – Ermis Kiveriou
PS Kalamata – Aiolikos
PAO Loutrakiou – Paneleusiniakos AO
PAO Vardas – Mandraikos
Pauzuje: Panargeiakos

13. kolejka / 28. kolejka
Achaiki – Doxa Manoladas
Zakynthiakos – AGS Vyzas Megaron
Ermis Kiveriou – Kymi
Aiolikos – Panargeiakos
Paneleusiniakos AO – Panarkadikos
Mandraikos – PS Kalamata
PAO Vardas – PAO Loutrakiou

14. kolejka / 29. kolejka
Zakynthiakos – Achaiki
AGS Vyzas Megaron – Ermis Kiveriou
AO Asteras Magoulas – Aiolikos
Kymi – Paneleusiniakos AO
Panargeiakos – Mandraikos
Panarkadikos – PAO Vardas
PS Kalamata – PAO Loutrakiou
Pauzuje: Doxa Manoladas

15. koejka / 30. kolejka
Ermis Kiveriou – Zakynthiakos
Aiolikos – Doxa Manoladas
Paneleusiniakos AO – AGS Vyzas Megaron
Mandraikos – AO Asteras Magoulas
PAO Vardas – Kymi
PAO Loutrakiou – Panargeiakos
PS Kalamata – Panarkadikos
Pauzuje: Achaiki

Grupa 4

1. kolejka /13. kolejka
Giouchtas – Triglia Rafinas
Asteras Varis – AO Glyfadas
Ionikos Nikaias – Anagennisi Ierapetras
Kissamikos – Nea Ionia
Irodotos – Ethnikos Pireus
Ilisiakos AO – Atromitos Pireus
Kifisia – PAO Krousona

2. kolejka / 14. kolejka
Asteras Varis – Giouchtas
Triglia Rafinas – Ionikos Nikaias
AO Glyfadas – Kissamikos
Anagennisi Ierapetras – Irodotos
Nea Ionia – Ilisiakos AO
Ethnikos Pireus – Kifisia
Atromitos Pireus – PAO Krousona

3. kolejka / 15. kolejka
Giouchtas – Ionikos Nikaias
Kissamikos – Asteras Varis
Irodotos – Triglia Rafinas
Ilisiakos AO – AO Glyfadas
Kifisia – Anagennisi Ierapetras
PAO Krousona – Nea Ionia
Atromitos Pireus – Ethnikos Pireus

4. kolejka / 16. kolejka
Kissamikos – Giouchtas
Ionikos Nikaias – Irodotos
Asteras Varis – Ilisiakos AO
Triglia Rafinas – Kifisia
AO Glyfadas – PAO Krousona
Anagennisi Ierapetras – Atromitos Pireus
Nea Ionia – Ethnikos Pireus

5. kolejka / 17. kolejka
Giouchtas – Irodotos
Ilisiakos AO – Kissamikos
Kifisia – Ionikos Nikaias
PAO Krousona – Asteras Varis
Atromitos Pireus – Triglia Rafinas
Ethnikos Pireus – AO Glyfadas
Nea Ionia – Anagennisi Ierapetras

6. kolejka / 18. kolejka
Ilisiakos AO – Giouchtas
Irodotos – Kifisia
Kissamikos – PAO Kroussona
Ionikos Nikaias – Atromitos Pireus
Asteras Varis – Ethnikos Pireus
Triglia Rafinas – Neo Ionia
AO Glyfadas – Anagennisi Ierapetras

7. kolejka / 19. kolejka
Giouchtas – Kifisia
PAO Kroussona – Ilisiakos AO
Atromitos Pireus – Irodotos
Ethnikos Pireus – Kissamikos
Neo Ionia – Ionikos Nikaias
Anagennisi Ierapetras – Asteras Varis
AO Glyfadas – Triglia Rafinas

8. kolejka / 20. kolejka
PAO Kroussona – Giouchtas
Kifisia – Atromitos Pireus
Ilisiakos AO – Ethnikos Pireus
Irodotos – Neo Ionia
Kissamikos – Anagennisi Ierapetras
Ionikos Nikaias – AO Glyfadas
Asteras Varis – Triglia Rafinas

9. kolejka / 21. kolejka
Giouchtas – Atromitos Pireus
Ethnikos Pireus – PAO Kroussona
Neo Ionia – Kifisia
Anagennisi Ierapetras – Ilisiakos AO
AO Glyfadas – Irodotos
Triglia Rafinas – Kissamikos
Ionikos Nikaias – Asteras Varis

10. kolejka / 22. kolejka
Ethnikos Pireus – Giouchtas
Atromitos Pireus – Neo Ionia
PAO Kroussona – Anagennisi Ierapetras
Kifisia – AO Glyfadas
Ilisiakos AO – Triglia Rafinas
Irodotos – Asteras Varis
Kissamikos – Ionikos Nikaias

11. kolejka / 23. kolejka
Giouchtas – Neo Ionia
Anagennisi Ierapetras – Ethnikos Pireus
AO Glyfadas – Atromitos Pireus
Triglia Rafinas – PAO Kroussona
Asteras Varis – Kifisia
Ionikos Nikaias – Ilisiakos AO
Irodotos – Kissamikos

12. kolejka / 24. kolejka
Anagennisi Ierapetras – Giouchtas
Neo Ionia – AO Glyfadas
Ethnikos Pireus – Triglia Rafinas
Atromitos Pireus – Asteras Varis
PAO Kroussona – Ionikos Nikaias
Kifisia – Kissamikos
Ilisiakos AO – Irodotos

Dodaj komentarz

P