Terminarz Football League 2014/2015!

footballleagueWe wtorek odbyło się losowanie terminarza greckiej Football League na sezon 2014/2015.

Planowo sezon ma rozpocząć się 28 września. Pierwsza runda zakończy się 21 grudnia 2014. Druga runda rywalizacji rozpocznie się 4 stycznia 2015 roku, a zakończy 29 marca 2015 roku. Baraże rozegrane będą w dniach 5 kwietnia – 7 czerwca 2015.

Grupa Południowa
1. kolejka (28/09)
AO Iraklis Psachnon – GS Kallithea
PAE Alimos – Paniliakos Pyrgou
AO Episkopis Rethymno – Acharnaikos AO
Panaigialeios GS – AEK Ateny
AE Ermionidas – AO Chania
Apollon Smyrnis – APO Fostiras
Pauzuje: Panachaiki GE 2005

2. kolejka (05/10)
Panachaiki GE 2005 – AO Iraklis Psachnon
GS Kallithea – PAE Alimos
Paniliakos Pyrgou – Panaigialeios GS
Acharnaikos AO – AE Ermionidas
AEK Ateny – Apollon Smyrnis
AO Chania – APO Fostiras
Pauzuje: AO Episkopis Rethymno

3. kolejka (12/10)
AO Iraklis Psachnon – PAE Alimos
AO Episkopis Rethymno – Panachaiki GE 2005
Panaigialeios GS – GS Kallithea
Apollon Smyrnis – Paniliakos Pyrgou
APO Fostiras – Acharnaikos AO
AO Chania – AEK Ateny
Pauzuje: AE Ermionidas

4. kolejka (19/10)
AO Episkopis Rethymno – AO Iraklis Psachnon
PAE Alimos – Panaigialeios GS
Panachaiki GE 2005 – AE Ermionidas
GS Kallithea – Apollon Smyrnis
Paniliakos Pyrgou – AO Chania
Acharnaikos AO – AEK Ateny
Pauzuje: APO Fostiras

5. kolejka (26/10)
AO Iraklis Psachnon – Panaigialeios GS
AE Ermionidas – AO Episkopis Rethymno
Apollon Smyrnis – PAE Alimos
APO Fostiras – Panachaiki GE 2005
AO Chania – GS Kallithea
Acharnaikos AO – Paniliakos Pyrgou
Pauzuje: AEK Ateny

6. kolejka (02/11)
AE Ermionidas – AO Iraklis Psachnon
Panaigialeios GS – Apollon Smyrnis
AO Episkopis Rethymno – APO Fostiras
PAE Alimos – AO Chania
Panachaiki GE 2005 – AEK Ateny
GS Kallithea – Acharnaikos AO
Pauzuje: Paniliakos Pyrgou

7. kolejka (9/11)
AO Iraklis Psachnon – Apollon Smyrnis
APO Fostiras – AE Ermionidas
AO Chania – Panaigialeios GS
AEK Ateny – AO Episkopis Rethymno
Acharnaikos AO – PAE Alimos
Paniliakos Pyrgou – Panachaiki GE 2005
Pauzuje: GS Kallithea

8. kolejka (16/11)
APO Fostiras -AO Iraklis Psachnon
Apollon Smyrnis – AO Chania
AE Ermionidas – AEK Ateny
Panaigialeios GS – Acharnaikos AO
AO Episkopis Rethymno – Paniliakos Pyrgou
Panachaiki GE 2005 – GS Kallithea
Pauzuje: PAE Alimos

9. kolejka (23/11)
AO Iraklis Psachnon – AO Chania
AEK Ateny – APO Fostiras
Acharnaikos AO – Apollon Smyrnis
Paniliakos Pyrgou – AE Ermionidas
GS Kallithea – AO Episkopis Rethymno
PAE Alimos – Panachaiki GE 2005
Pauzuje: Panaigialeios GS

10. kolejka (03/11)
AEK Ateny – AO Iraklis Psachnon
AO Chania – Acharnaikos AO
APO Fostiras – Paniliakos Pyrgou
AE Ermionidas – GS Kallithea
Panaigialeios GS – Panachaiki GE 2005
AO Episkopis Rethymno – PAE Alimos
Pauzuje: Apollon Smyrnis

11. kolejka (07/12)
AO Iraklis Psachnon – Acharnaikos AO
Paniliakos Pyrgou – AEK Ateny
GS Kallithea – APO Fostiras
Panachaiki GE 2005 – Apollon Smyrnis
PAE Alimos – AE Ermionidas
Panaigialeios GS – AO Episkopis Rethymno
Pauzuje: AO Chania

12. kolejka (14/12)
Paniliakos Pyrgou – AO Iraklis Psachnon
AEK Ateny – GS Kallithea
AO Chania – Panachaiki GE 2005
APO Fostiras – PAE Alimos
Apollon Smyrnis – AO Episkopis Rethymno
AE Ermionidas – Panaigialeios GS
Pauzuje: Acharnaikos AO

13. kolejka (21/12)
GS Kallithea – Paniliakos Pyrgou
Panachaiki GE 2005 – Acharnaikos AO
PAE Alimos – AEK Ateny
AO Episkopis Rethymno – AO Chania
Panaigialeios GS – APO Fostiras
Apollon Smyrnis – AE Ermionidas
Pauzuje: AO Iraklis Psachnon

Grupa Północna
1. kolejka (28/09)
PAS Lamia 1964 – Agrotikos Asteras
AEL – Apollon 1926 Kalamarias
Ethnikos Gazorou – GAS Aiginiakos
Pierikos SFK – PAE Iraklis 1908
Anagennisi Karditsas – Tyrnavos 2005
AS Olympiakos Volou – APS Zakynthos
Pauzuje: Fokikos Amfissa

2. kolejka (05/10)
Fokikos Amfissa – PAS Lamia 1964
Agrotikos Asteras – AEL
Apollon 1926 Kalamarias – Pierikos SFK
GAS Aiginiakos – Anagennisi Karditsas
PAE Iraklis 1908 – AS Olympiakos Volou
Tyrnavos 2005 – APS Zakynthos
Pauzuje: Ethnikos Gazorou

3. kolejka (12/10)
PAS Lamia 1964 – AEL
Ethnikos Gazorou – Fokikos Amfissa
Pierikos SFK – Agrotikos Asteras
AS Olympiakos Volou – Apollon 1926 Kalamarias
APS Zakynthos – GAS Aiginiakos
Tyrnavos 2005 – PAE Iraklis 1908
Pauzuje: Anagennisi Karditsas

4. kolejka (19/10)
Ethnikos Gazorou – PAS Lamia 1964
AEL – Pierikos SFK
Fokikos Amfissa – Anagennisi Karditsas
Agrotikos Asteras – AS Olympiakos Volou
Apollon 1926 Kalamarias – Tyrnavos 2005
GAS Aiginiakos – PAE Iraklis 1908
Pauzuje: APS Zakynthos

5. kolejka (26/10)
PAS Lamia 1964 – Pierikos SFK
Anagennisi Karditsas – Ethnikos Gazorou
AS Olympiakos Volou – AEL
APS Zakynthos – Fokikos Amfissa
Tyrnavos 2005 – Agrotikos Asteras
GAS Aiginiakos – Apollon 1926 Kalamarias
Pauzuje: PAE Iraklis 1908

6. kolejka (02/11)
Anagennisi Karditsas – PAS Lamia 1964
Pierikos SFK – AS Olympiakos Volou
Ethnikos Gazorou – APS Zakynthos
AEL – Tyrnavos 2005
Fokikos Amfissa – PAE Iraklis 1908
Agrotikos Asteras – GAS Aiginiakos
Pauzuje: Apollon 1926 Kalamarias

7. kolejka (9/11)
PAS Lamia 1964 – AS Olympiakos Volou
APS Zakynthos – Anagennisi Karditsas
Tyrnavos 2005 – Pierikos SFK
PAE Iraklis 1908 – Ethnikos Gazorou
GAS Aiginiakos – AEL
Apollon 1926 Kalamarias – Fokikos Amfissa
Pauzuje: Agrotikos Asteras

8. kolejka (16/11)
APS Zakynthos -PAS Lamia 1964
AS Olympiakos Volou – Tyrnavos 2005
Anagennisi Karditsas – PAE Iraklis 1908
Pierikos SFK – GAS Aiginiakos
Ethnikos Gazorou – Apollon 1926 Kalamarias
Fokikos Amfissa – Agrotikos Asteras
Pauzuje: AEL

9. kolejka (23/11)
PAS Lamia 1964 – Tyrnavos 2005
PAE Iraklis 1908 – APS Zakynthos
GAS Aiginiakos – AS Olympiakos Volou
Apollon 1926 Kalamarias – Anagennisi Karditsas
Agrotikos Asteras – Ethnikos Gazorou
AEL – Fokikos Amfissa
Pauzuje: Pierikos SFK

10. kolejka (03/11)
PAE Iraklis 1908 – PAS Lamia 1964
Tyrnavos 2005 – GAS Aiginiakos
APS Zakynthos – Apollon 1926 Kalamarias
Anagennisi Karditsas – Agrotikos Asteras
Pierikos SFK – Fokikos Amfissa
Ethnikos Gazorou – AEL
Pzuzuje: AS Olympiakos Volou

11. kolejka (07/12)
PAS Lamia 1964 – GAS Aiginiakos
Apollon 1926 Kalamarias – PAE Iraklis 1908
Agrotikos Asteras – APS Zakynthos
Fokikos Amfissa – AS Olympiakos Volou
AEL – Anagennisi Karditsas
Pierikos SFK – Ethnikos Gazorou
Pauzuje: Tyrnavos 2005

12. kolejka (14/12)
Apollon 1926 Kalamarias – PAS Lamia 1964
PAE Iraklis 1908 – Agrotikos Asteras
Tyrnavos 2005 – Fokikos Amfissa
APS Zakynthos – AEL
AS Olympiakos Volou – Ethnikos Gazorou
Anagennisi Karditsas – Pierikos SFK
Pauzuje: GAS Aiginiakos

13. kolejka (21/12)
Agrotikos Asteras – Apollon 1926 Kalamarias
Fokikos Amfissa – GAS Aiginiakos
AEL – PAE Iraklis 1908
Ethnikos Gazorou – Tyrnavos 2005
Pierikos SFK – APS Zakynthos
AS Olympiakos Volou – Anagennisi Karditsas
Pauzuje: PAS Lamia 1964

Dodaj komentarz

P