Platanias – Panathinaikos 2:3

paoPanathinaikos Ateny w ostatnim niedzielnym meczu 4. kolejki Super League pokonał na wyjeździe AO Platanias 3:2.

W 10. minucie Christos Donis wyłuskał piłkę po błędzie obrony i poszedł prawą stroną boiska, po czym zagrał w tempo do wbiegającego w pole karne Nikosa Karelisa, który wślizgiem skierował piłkę do bramki. Radość gości nie trwałą jednak długo, bo już cztery minuty później gospodarze wyrównali. Krzyżową piłkę zagrał David Torres, a na drugim słupku do piłki doszedł Ousmane Coulibaly i pokonał Stefanosa Kotsolisa.

Początek drugiej odsłony równie owocny w gole, co pierwsza część meczu. W 50. minucie piłkę z lewej strony wstrzelił Gilvan Gomes, piłka przeszła przed nogami obrony i trafiła do Davida Torresa, który dopełnił formalności i Platanias prowadził 2:1. Dwie minuty później na tego gola odpowiedział Thanasis Dinas, który wykończył w długi róg podanie z kornera Nano. W 69. minucie PAO zdał ten ostateczny, jak się później okazało cios. Strzał Karelisa, po rykoszecie został zablokowany przez bramkarza, ale sytuację wykorzystał Zeca, który był na drodze odbitej piłki i bez problemu trafił do bramki gospodarzy.


AO PLATANIAS – PANATHINAIKOS ATENY 2:3 (1:1)
0:1 Nikos Karelis 10′
1:1 Ousmane Coulibaly 14′
2:1 David Torres 50′
2:2 Thanasis Dinas 52′
2:3 Zeca 69′

ż.k. Christos Donis, Giorgos Koutroubis, Stefanos Kotsolis

Platanias
Kevin Olimpa, Ousmane Coulibaly, Banana Yaya, Azrack Mahamat, Bernard Itoua, Jewhen Neplach, Juan Aguilera (68′ Abdul Aziz Tetteh), Thanasis Tsourakis (76′ Luka Milunović), Kostas Mendrinos (80′ Thomas Nazlidis), David Torres, Gilvan Gomes

Panathinaikos
Stefanos Kotsolis, Gordon Schildenfeld, Giorgos Koutroubis, Konstantinos Triantafyllopoulos, Nano, Christos Donis (57′ David Mendes da Silva), Zeca, Danijel Pranjić, Mladen Petrić (76′ Christos Bourbos), Thanasis Dinas, Nikos Karelis (85′ Viktor Klonaridis)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4007 dni!