Fair Play w G’Ethniki!

gethniki1415W meczu greckiej Gamma Ethniki, w którym Nea Ionia podejmowała Ilisiakos AO doszło do niecodziennego zdarzenia.

Podczas jednej z akcji w bramkarza gości Michalisa Sifakisa wślizgiem wpadł jeden z napastników gospodarzy. Do piłki odbitej po tym zdarzeniu doszedł doświadczony na piłkarskich boiskach 36-letni Giannis Chloros i choć miał okazję na zdobycie gola nie zrobił tego, bo widząc zwijającego się z bólu golkipera po prostu wybił piłkę.

Zdarzenie to wywołało wiele pozytywnych komentarzy na forach internetowych i portalach. Prezes Ilisiakosu podziękował zawodnikowi za jego postawę. Mecz ostatecznie zakończył się wygraną Nea Ionia 1:0..


2 opinie na “Fair Play w G’Ethniki!

Myślałem, że Sifakis trafił do Livadii a tu widzę, że się tuła po niższych ligach. Pewnie nie wytrzymał konkurencji Przyrowskiego 😉 a tak poważnie to fajnie trafić w dzisiejszych czasach na takie obrazki z boiska piłkarskiego.

Ten Michalis Sifakis jest starszy od reprezentanta Grecji, bo ma 35 lat, ale też jest golkiperem, co jest taką sympatyczną ciekawostką 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4017 dni!